Gelin saçlarında yılın 7 büyük trendi

Çarşamba, Mayıs 24, 2017, 21:08
Saç Bakımı kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Düğün mevsimi geldi. Günler gelinliğinizin, makyajınızın ve saçlarınızın nasıl görüneceğini düşünmek ve modellere bakmakla geçiyor. İşte bu zorlu uğraşta size rehber olabilecek 2017 saç trendleri.

Kalp örgü

Sizi bembeyaz gelinliğinizle birlikte zarif, lüks ve olağanüstü gösterecek bu saç modeli hem rahattır hem de sizi aman bozuldu mu bozulacak mı stresine sokmaz. Eğer saçlarınız bu modeller için kısaysa postişlerle uzatabilir ve sizi çok havalı bir geline dönüştürecek bu modelleri deneyebilirsiniz.

Yukardan topuz

Görkemli ama bir o kadar salaş bir topuz sizi diğer gelinlerden bir adım öteye taşıyabilir 2017’de. Yüz çevrenize bırakabileceğiniz perçemlerle daha dağınık ama bir o kadar seksi bir görüntü elde edebilirsiniz.

Kalın dalgalar

Eğer kalın telli ve aldığı şekilden kolay kolay çıkmayan bir saçınız varsa geniş dalgalarla kendinizi muhteşem bir gelin haline getirebilirsiniz. Eski Hollywood yıldızlarının ışığını taşırken, zarif ve şık bir görüntüyle herkesi etkilemeniz mümkün.

Asimetrik kıvırcık stil

Kıvırcık saçların yapabileceği çok fazla model yoktur. Ya toplamak ya da tamamen salmak zorunda kalırlar. Ancak bu senenin asimetrik trendi oyuna bir üçüncü güçlü modeli sokuyor. Farklı ama bir o kadar nahif bu saç sizi çok tarz bir gelin yapacak.

Örgü ve at kuyruğu

“Hareketli bir gelin olacağım ve kendi düğünümde en çok ben dağıtacağım” iddiasındaysanız sizi son derece rahat hissettirecek, örgüyle harmanlanmış bu at kuyruğu model tam size göre. Örün rahatça kurtlarınızı dökün.

Fütüristik topuz

“Ben diğer gelinler gibi olmak istemiyorum ve kendi özgün tarzımı düğünüme de yansıtmak istiyorum” diyorsanız popüler fütüristik bir tarza sahip bu topuz sizi istediğiniz yere taşıyabilir.

Romantik dalgalar

Minik örgüler, geniş, yumuşak dalgalar ve birkaç çiçekle ayrıntılandırılmış bu model sizi bir peri masalının prensesi haline getirecek. Her şey ruhuna uygun bir şekilde romantik olsun istiyorsanız bu model kesinlikle sizin için yaratılmış.

KAYNAK : hürriyet.com.tr

Yorum Yaz


.