Furla İlkbahar-Yaz 2012

Perşembe, Mart 15, 2012, 23:42
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Ünlü İtalyan markası Furla’nın ikon haline gelen “ Candy “ çantaları, İlkbahar/Yaz sezonu için yenilendi!..

Sahip olduğu inovasyon ve yaratıcılıkla, sürekli olarak yeni materyaller kullanarak modellerine farklı formlara çeviren Furla en son, 90’lardan aldığı ilhamla yarattığı funky çantalarla, Milan moda haftasında karşımıza çıkmış ve hepimizin beğenisini kazanmıştı. Ürünlerinin hazırlanış biçimi ve kalitesi sebebiyle lüks tüketime ait olduğunu söyleyebileceğimiz Furla çantaları, her sezon kazandığı yeni bakış açısıyla adından söz ettirmeyi başarıyor.

İş hayatındaki kadınların hem günlük koşuşturma içinde, hem de gece davetlerde rahatça kullanabilmesi amacıyla, farklı form ve deri detaylarının kullanıldığı çantaların bu sezonki öne çıkan en önemli özelliği ise yılan derisi deseni ve parlak renkleri.

Giyimde olduğu gibi çanta modasının da sürekli değişmesiyle, markaların trendleri hızlı bir şekilde ürünlerine uyguladıklarını görmekteyiz. Bu trendi yakalayan Furla, yazın hepimizin sıkça tercih ettiği şeffaf çantaları üreterek renkli PVC kullanarak üretiyor.

Tasarımlarında kültür ve sanatı başarılı bir şekilde harmanlayan Furla’nın, İtalyan ve Akdeniz esintileri taşıyan yeni koleksiyonu, gümüş ve altın tonları ile mavi, siyah, beyaz, mor kahverengi, kırmızı ve sarı renkleri kullanılarak hazırlanmış.

Biz, vintage deri ve neopren kullanılarak hazırlanan Furla’nın bu şık çantalarını çok beğendik, ya siz??

KAYNAK :MİLLİYET

Yorum Yaz


.