Fotoğraftaki küçük çocuğu tanıdınız mı?

Cuma, Nisan 14, 2017, 20:28
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Zaman çok çabuk geçiyor. Küçükler büyüyor. Peki siz bu fotoğraftaki küçük çocuğu tanıdınız mı? Türkiye’nin isimlerinden biri o. Giydiği üniforması ile ne kadar da tatlı görünüyor değil mi? O ünlü isim bu fotoğrafı instagram hesabından paylaştı. Peki siz kim olduğunu tahmin edebildiniz mi? 10 Kasım 1982’de doğan ünlü oyuncu konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar verdi. Lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde master yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Eğitimine devam ettiği sırada Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna dahil oldu. Tiyatro çalışmaları sürerken Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ve TRT’de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizilerde aldığı rollerle televizyonda görünmeye başladı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynamaya başladı ancak rating’lerin düşük olması nedeniyle dizi 19. bölümden sonra yayından kaldırıldı. Aynı yıl içinde Güneşin Oğlu adlı sinema filminde Haluk Bilginer, Köksal Engür, Hümeyra ve Özgü Namal ile birlikte rol aldı. Ardından Ramazan Güzeldir adlı dizinin bir bölümünde oynadı.

Evet artık onun kim olduğunu biliyoruz. Bu isim Ahmet Kural’dan başkası değil…

Daha sonra Düğün Dernek adlı sinema filminde de Murat Cemcir’le başrolleri paylaştı. 2014 yılının Ekim ve Kasım aylarında vizyona giren Oflu Hoca’nın Şifresi isimli filmde bir Bakanı canlandırmış, Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu adlı filmde de karga karakterinin seslendirmesini yaptı. . 4 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren ve 2015 yılının en çok izlenen filmi olan Düğün Dernek 2: Sünnet filminin başrollerini yine Murat Cemcir ile paylaşmıştır.

2010 yılında Selçuk Aydemir’in yönettiği Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde oynadı. 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV’de yayınlanmaya başlayan İşler Güçler adlı dizinin başrollerini Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaştı.

KAYNAK :  f5haber.com

Yorum Yaz


.