FENERBAHÇE MAÇINA GİDEN ÜNLÜ BAYANLAR

Çarşamba, Eylül 21, 2011, 23:25
Genel kategorisi. Bu mesaja 1 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Fenerbahçe’ye statta destek veren 46 bin kadın ve çocuk arasında Berna Laçin, Tülin Şahin ve Tuğba Altıntop da vardı.

Berna Laçin

“Ortam inanılmazdı, muhteşemdi. Sadece 42 bin kişi biletli yaklaşık 50 bin kadın ve çocuk düşünün. Gerçekten çok güzeldi. Bir sürü insan dışarıda kaldı. Aslında herkesi almaya çalıştılar ama içeride çok fazla izdiham olmaya başladı. Biz şanslıydık. Tezahürat üzerine biraz daha çalışmamız lazım. Şu bir gerçek ki düzenli olarak sadece 50 bin kadın maça gitmediği için problem yaşanıyor. Bu şekilde olacak birkaç maç sonra toparlarız ki sonra güzel söyledik. Şimdi twitter’a baktım, ‘kadınlar beceremedi’ diye bazı yorumlar var. Hangi takımın 50 bin kadın taraftarı kalkıp maça geliyor. Yapsınlar sonra görüşelim.”

Tülin Şahin

“Ben kendi adıma konuşacak olursam tezahürat yapma konusunda iyiyim. Eşim beni yetiştirdiği için tecrübem var. Gerçekten amigoluk yapmaya çalıştım ama gücüm yetmedi, sesim gitti. Yarın Londra’da basın toplantım var ve hakikaten ne yapacağımı bilmiyorum. Herkese helal olsun. Kadının gücü diyoruz. Çok güzel oynadılar. Bu akşam bence bütün Fenerbahçeli erkekler eşlerine yeniden aşık oldular. Bir ara ‘Sarı, Lacivert, Şampiyon, Fener’ tezahüratını söylerken senkron koptu ama diğer tezahüratları elimizden geldiğince söylemeye çalıştık.”

Tuğba Altıntop

Maçın oynandığı dakikalarda twitter sayfasına şu notları düştü: İşte taraftar 🙂 işte şampiyon:) inanılmaz görüntüler var burada:) yemin ederim mükemmel:)Mazinde bir tarih yatar yaşa Fenerbahçe!!!

hürriyet.com.tr1 Yorum yazıldı.

  1. serenay sarıkaya yorumu - Pazar, Kasım 4, 2012, 16:57

    bende fenerliyimYorum Yaz


.