Eviniz, ofisiniz için sıradışı tasarımlar

Pazar, Mart 11, 2012, 22:37
Ev Dekorasyonu kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Tasarımcıların esinlendikleri objeler basitleştikçe ortaya çıkan ürünler de o derecede şaşırtıcı oluyor.

Kimi zaman bozuk paradan kimi zaman da bir ayak izinden yola çıkan tasarımcılar harikalar yaratıyor.

Hem dolap hem lamba
Tembolat Gugkaev tarafından tasarlanan dolap, esnek iç yapısı ve lamba olarak da kullanılabilen sistemi ile gün içerisinde istendiğinde dolap olarak istenirse geceleri lamba olarak kullanılabiliyor.

Bozuk paralar boşa gitmesin
Para hayatın pek çok alanın harika bir hale getirebilir. Tabi ne kadar paraya sahip olduğunuz da önemli. Sanatçı Johnny Swing, para sahibi olmayı farklı şekilde yorumladı ve ortaya farklı bir dekorasyon ürünü çıktı. Sadece farklı değerlerdeki bozuk paraların kullanıldığı koltuk, mekana farklılık katabilir.

Kırmızının transparan hali
İtalyan Pedrali tarafından tasarlanan ve Paşa Sandalyesi ismi verilen ürün, transparan bir malzemeden üretildi. Kırmızı minderlerle dikkat çeker bir hale getirilen sandalye, geleneksel olanla moderni birleştirmeyi başardı.

Masadaki ayak izi
Dizaynır Svilen Gamolov’un tasarladığı kahve masası ‘adım’ kavramından esnilendi. İster oturma odası isterse mutfakta kullanılabilen masa ayak izini evlerin unutulmaz parçası haline getiriyor.

İt ve kap
Bu eğri masanın adı ‘it ve kap’. Tasarımcı Nenad Kostadinov’un ortaya çıkardığı ürün kullanım şekli açısından farklılık yaratıyor. Dört parçalı hareket eden çekmeceden oluşan masa iki silindirle destekleniyor. Ürün, parçalı yapısı dolayısıyla devamlı temizlik yapma derdini de ortadan kaldırıyor.

Evcil hayvana lüks yatak
Kontrplak ve meyilli yapısı cilalanarak son şekli verilen evcil hayvan yatağı, çıkarılabilir ve yıkanabilir üst kısmıyla kullanım kolaylığı sağlıyor.

SABAH


Yorum Yaz


.