Erotik hatlarda çalışan “ev kadınları”

Salı, Eylül 30, 2008, 20:23
Cinsellik kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla


10 Erotik hatlarda çalışan ev kadınları
Fotoğraf sanatçısı Phillip Toledano, “telefonda seks” hatlarında çalışan insanları, kendi hikayeleriyle görüntüledi…

9 Erotik hatlarda çalışan ev kadınları
Toledano, çalışmasını şöyle açıklıyor: “Telefonda seks bir tiyatro. Yetenekli bir konuşmacı tarafından yönetilen, sadece tek bir sonucu olan, gerçek zamanlı, sanal bir tutku oyunu”
Toledano, bu fotoğrafları telefon operatörlerinin evlerinde, hatta çalıştıkları odalarda çekti…

8 Erotik hatlarda çalışan ev kadınları
“Telefonda seks endüstrisinde çalışacağım hiç aklıma gelmezdi. Profesyonelce davrandığımı düşünüyorum, seksi değil. Bu iş aslında “müşteri hizmetleri”, arayanlar sizin müşterileriniz”

7 Erotik hatlarda çalışan ev kadınları
“İlk işgünüm, bir cumartesi gecesiydi. İlk arayan ise, adının Bob olduğunu söyleyen bir centilmendi. Bana, kimseye anlatamadığı fantazilerini anlattı. Sanırım sizi yargılamayacak, aslında gerçek olmayan birine böyle şeylerden bahsetmenin gerçek dünyada bir bedeli yok…”

6 Erotik hatlarda çalışan ev kadınları
“Telefonda kadınlarla konuşan heteroseksüel bir erkeğim. Beni istiyorlar. Onlarla konuşmamı, onları başka dünyalara taşımamı istiyorlar. Ben profesyonelim, benimle buluşmak ve onlarla olmamı istiyorlar, ama ben sadece telefon konuşmalarıyla sınırlıyorum”

5 Erotik hatlarda çalışan ev kadınları
“Bu işe girdim, çünkü, ‘kirli konuşmam için para vereceklerse, neden bedavaya yapayım’ diye düşündüm…

4 Erotik hatlarda çalışan ev kadınları
“60 yaşında, kültürel antropoloji mezunu ve 25 yıllık evliyim. Bence bu seks değil, yalnızlık ve pornografi bağımlılığıyla ateşlenen bir testosteron kokteyli ve tabii bir kadının sesini duyma ihtiyacı da içeriyor”

3 Erotik hatlarda çalışan ev kadınları
“Gary, ‘Dünyanın en güçlü kadınları” şovunu izlerken bir kadının motosikleti kaldırışını görmüş. Ben bunu yapabilirim dedim, nefesi kesilerek ‘gerçekten mi’ diye yanıtladı. Kilosunu sorup, onun gibi 2 erkeği birden kollarımda taşıyabileceğimi söyledim… Bir parçam, buradan ayrıldığımda bunlar için maaş almayı özleyecek”

2 Erotik hatlarda çalışan ev kadınları
“En iyi hatırladığım konuşmalardan biri, en iğrençlerindendi. İlginç bir fetişi olan adamla konuşuyordum, ancak söylediğim birşey onu o kadar güldürdü ki, kapatmak zorunda kaldı, çünkü fantezisine geri dönemiyordu…”

1 Erotik hatlarda çalışan ev kadınları

“Telefona ilk cevap verdiğimde, arayan için cansız bir Barbie bebeğim. Ama onların istekleri doğrultusunda hayata geliyorum. Sarışın olup olmadığımı sorduklarında sarışınım. Tahrik olup olmadığımı sorduklarında, kendimden geçtim diye yanıtlarım. Arayanın her sorusu benim için bir emirdir…”

Yorum Yaz

Biber Hap


.