En moda En yeni

Pazartesi, Ocak 5, 2009, 18:58
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Ünlü indirim başladı
Mudo 2009 kışını ünlü indirimiyle karşılıyor. Mudo Collection, Mudo Accessoires, FTS 64 ve tüm ithal ürünleri kapsayan yüzde 50’lik indirim 31 Ocak’a kadar devam edecek.

Başınıza hâlâ güzel şeyler geliyor
Bitkisel içeriği ile saç dökülmesini yüzde 80’e varan oranlarda durduran Bioxcin’in “Başınıza Gelen En Güzel Kampanya”sı ocakta da devam ediyor. 24’er ampul içeren iki kutu Bioxcin serum ve 300 ml şampuanın fiyatı 159 YTL.

Mayalardan ilham alan çikolata
Magnum Çikolata Mayalardan esinlenerek ballı tarçınlı Magnum Essence Mayan Mystica’yı yarattı.


Kobe’nin yeni ayakkabısı
Nike şimdiye kadar ürettiği en hafif basketbol ayakkabısı olan Nike Hyperdunk’tan yola çıkarak NBA’in en sevilen oyuncularından Kobe Bryant için Nike Zoom Kobe IV adlı yeni bir basketbol ayakkabısı tasarladı. Yeni model 328,8 gram ağırlığında ve yıldız oyuncunun sahada rahat hareket etmesi için bileksiz.


Boyunlarda ve omuzlarda moda
Assortie’nin 2009 kış koleksiyonunda yer alan atkı ve çantalara sezonun rengi sarı ve yine sezonun trendi ekose hakim.

Alternatifi bol mağaza
Nişantaşı’nda açılan yeni mağaza Naz 19’da tasarım çanta ve yastıklardan antika mobilyalara kadar, ev tekstiliyle ilgili pek çok ürünü bulabileceksiniz.

Beyaz eşya siyah oldu
Moda ve ev dekorasyonunun gözdesi siyah renk, Bosch’un yeni Piano Black çamaşır makinesi ile banyolara da girdi. Üstelik Piano Black kullanılan “a plus plus” adlı teknoloji sayesinde enerji, su ve deterjan tasarrufu yapmanızı da sağlıyor.


Aşure keyfi
Carte d’Or Türk damak tadından esinlenerek hazırladığı ürünlerine bir yenisini ekledi. Aşure Bereketi, bu yıl 7 Ocak’a denk gelen Aşure Günü’ne kadar 4,95 YTL.

Yorum Yaz


.