En moda En yeni

Cumartesi, Nisan 24, 2010, 17:40
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Desa’nın 2010 ilkbahar-yaz koleksiyonunda pastel renklerde büyük çantalar var.

İçtiğiniz ikinci kadeh hediye
Doluca’nın üçüncüsünü düzenlediği Kadeh Kadeh DLC etkinliği 2 Mayıs’a kadar devam ediyor. Etkinlik kapsamında İstanbul, İzmir ve Ankara’daki popüler mekanlarda bir kadeh DLC şarap içenlere ikincisi hediye ediliyor.

Her yerde jean var
Gap’in 2010 ilkbahar-yaz koleksiyonunda erkekler için jean gömlekler, kadınlar içinse jean elbise ve salopetler var. Fotoğraftaki gömleğin fiyatı 109,95 TL.

Starcity açıldı
Yenibosna’da açılan Starcity Outlet Center’da Diesel’den Koton’a, Beymen’den Home Store’a 153 adet farklı mağaza var. Yakında  sekiz adet sinema salonunun hizmete gireceği merkezde 5M Migros da bulunuyor.

Karadeniz mutfağı
Kırkpınar Lokantası’nın “Bölge bölge Türkiye mutfakları” konsepti kapsamında 15 Mayıs’a kadar Karadeniz mutfağının özgün yemeklerini tadabilirsiniz.

Şarap ve geleneksel mutfak
Beyoğlu’nun en yeni mekanlarından Dai Pera’ın özelliği kuzu tandır, iç pilav ve yaprak sarması gibi geneleksel yemeklerin şarapla servis edilmesi.

Selülit ile savaşma mevsimi
– Nivea Q10 sıkılaştırıcı losyonunu yeniledi. Formülündeki koenzim miktarı ikiye katlanan krem bu sezon kadınları iki katı hızla inceltme iddiasında. Fiyatı 22,5 TL.
-Nuxe’un anti-selülit kremi Nuxe Tonific Minceur Gel Creme iki haftalık kullanım sonunda selüliti yüzde 75 oranında azaltmayı vaat ediyor. İki kutunun fiyatı 129,50 TL.
-Biotherm’in inceltici bakım kremi Celluli Laser 10 gün içinde gözle görülür bir incelme sağlama iddiasında. Fiyatı 149 TL.

Tasarımcının ikinci mağazası
Takı tasarımcısı Zekiye Koçarslan Zeckie isimli mağazasının ikinci şubesini Teşvikiye’de açtı. Koçarslan’ın yaz koleksiyonunda geometrik formlu, taşlı yüzük ve kolyeler var.

Meyve ve çiçek aromalı
Lancome’un yeni parfümü Trésor In Love, şeftali, yasemin ve misk aromalı. 75 ml’nin fiyatı 190 TL.

Mozart Türkiye’de
Wolfgang Amadeus Mozart’ın doğduğu ülke olan Avusturya’da üretilen ve ünlü müzisyenin adını taşıyan çikolata likörü artık Türkiye’de. Fiyatı 59 TL.

Bahar koleksiyonu hazır
Collezione’nin ilkbahar-yaz koleksiyonunda renkli elbiseler, taşlanmış jean’ler ve kısa kollu gömlekler var.

Yorum Yaz


.