Duvar Aksesuarları İle Yepyeni Evler

Pazartesi, Kasım 11, 2013, 19:11
Ev Dekorasyonu kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Duvar dekorasyonu, evdeki en önemli stil tamamlayıcılarından biri diyebiliriz. Eve yaşanmışlık katmak, bomboş duvarları hareketlendirmek için  duvar aksesuarları yardımımıza koşuyor. Duvarlarınızı yenileyip, evinize farklı bir dokunuş ve yeni bir görünüm katmak istiyorsanız, bir kaç küşün önerimiz var.

* Klasik duvar kağıtlarından ya da bordürlerden kurtulun. Her gün gelişen teknoloji bize yepyeni tasarımlar sunuyor. Duvarlarınızı boydan boya en sevdiğiniz manzara ile kaplayabilirsiniz. Ya da odalarınıza göre özel hazırlanmış tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Örneğin çalışma odanız için, kütüphane etkisi yaratacak bir duvar kağıdı güzel olmaz mı?

* Duvara tek bir tablo asmak artık biraz demode oldu diyebiliriz. Küçük ebatlı tablo ve dekoratif aynalar ile duvarlarınızı kişiselleştirin, kendi kombininizi oluşturun. İsterseniz, ayna, çerçeve ve tabloları da birarada kullanabilirsiniz.

* Metal levhalar da bir diğer önemli duvar aksesuarı. Retro ve vintage dekorasyon tarzından hoşlanıyorsanız, tam size göre.

* Sticker kullanarak da farklı bir duvar dekoru elde etmek mümkün. Özellike geniş antrelerinize hareket katabilir, çocuk ve genç odalarını daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

* Çerçeveleri posterler, metal levhalar yaratıcılığınızı kullanın.Farklı uygulamalar ile kendi duvarlarınızı yaratın.

KAYNAK :

Damla Uysal- evmanya

Yorum Yaz


.