Dünyanın en kısa modeli…

Salı, Kasım 14, 2017, 20:29
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Bir zamanlar manken olabilmek için uzun ve ince bir fiziğe sahip olmak gerekiyordu ancak durum bugünlerde oldukça değişti.

Alışılmışın dışında fiziğe sahip modeller ya da geçmişte görünüşünden dolayı model gözüyle bakılamayan genç kadınlar bugün moda dünyasının aranılan isimleri olabiliyor. Dru Presta da o isimlerden bir tanesi…

Presta 1 metre 10 santimetrelik boyuyla önce Instagram’da adını duyurdu, ardından da hayatta en çok istediği hayalini gerçekleştirerek model oldu.

Böylelikle modellik için ille de herkesten daha uzun boylu olmak gerekmediğini kanıtladı.

Cüceliği nedeniyle 15 yıl boyunca baskı ve hakaretlere maruz kalan 21 yaşındaki Dru Presta, bundan iki yıl önce model olmak için Los Angeles’a gitti.

Moda pazarlamacılığı alanında eğitim alan Presta, model olarak kariyer yapabilmek için fazlaca gayret gösterdi.

Başlarda kendi kendine yaptığı kombinleri sosyal medya hesabından paylaşan genç kadının paylaşımları çok beğenilince hep istediği modellik kariyerine adım attı.

Alışılmışın dışındaki model “Kamera karşısında kendimi çok farklı, güvenli ve seksi hissediyorum. Kamera karşısında olmak içimdeki bambaşka Dru’ya ortaya çıkarıyor” diye konuşuyor.

Dru Presta, hayallerini fiziksel görüntüleri yüzünden erteleyen insanlara ilham kaynağı olmak istiyor ve insanların yapmak istedikleri her şeyi yapabileceklerini göstermeye çalışıyor.

KAYNAK :  haberturk.com

Yorum Yaz


.