Dügün öncesi kriz!

Çarşamba, Kasım 6, 2013, 18:28
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Sinem Kobal ile Arda Turan’ın 26 Aralık’taki nikahı öncesi kriz çıktı! Gözde çiftin Çırağan Sarayı’ndaki düğününe sponsor olmak isteyen firmalar; çılgın teklifleriyle ikiliyi şoke etti!

Yılan hikayesine dönen beraberliklerini 26 Aralık’ta nikah masasına taşıyacak olan Sinem Kobal ile Arda Turan‘ın Çırağan Sarayı‘ndaki düğünü; şimdiden iştah kabarttı. Yılın nikahı sayesinde reklamını yapmak isteyen organizasyon firmaları; çifte teklif yağdırıyor. Firmalar Kobal ve Turan’a; masa süslemesi, alyans, davetiye, havai fişek, ayakkabı, gelinlik, damatlık, nikah şekeri, konuklara dağıtılacak hediyeler, gelin arabası hatta yere serilecek kırmızı halıya kadar her türlü detayı bedava hazırlama teklifi yaptı.

1 MİLYON LİRALIK DÜĞÜN
Yapılan çılgın teklifler karşısında şoke olan Arda Turan’ın; düğünü bedavaya getirebilecek olmasına rağmen sponsorlara sıcak bakmadığı söyleniyor. Sinem Kobal ile Arda Turan’ın sarayda yapacakları 400 kişilik düğünün; sponsonlar devreye girmediği takdirde yaklaşık 1 milyon liraya mal olacağı konuşuluyor.

SON ÖRNEK TERİM OLDU
Sponsorların hediyeye boğduğu Buse Terim, bu sayede Volkan Bahçekapılı ile nişanını neredeyse bedavaya getirdi.

KAYNAK : milliyet.com.tr

Yorum Yaz


.