Doğru kadınla nasıl tanışırsınız

Çarşamba, Eylül 21, 2011, 23:55
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Etrafta size uygun bir kadın olup olmadığını öğrenmeden ve olası adaylarla tanışmadan önce, sizin de bu tanışmaya hazır olmanız gerekiyor. Doğru kadınla tanışmaya hazırlanmak için aslında neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Daima iyi görünün. Bir tarzınız, mutlaka olsun; ancak, bunu abartmak zorunda değilsiniz. Daima, şık olmaya özen gösterin. Giysilerinizin ütülü, ayakkabılarınızın boyalı olmasına dikkat edin. Bu kurala riayet etmediğiniz sürece, hayatınızın kadını tarafından reddedilebileceğinizi unutmayın.
Özgüveniniz yüksek olsun. Güzel, akıllı ve hoş bir kadını hak ettiğinizi düşündüğünüz sürece, aynı bu özelliklere sahip kadınlarla tanışma şansınız artar. Bunun için; özgüvenli, nazik, centilmen olun yani bir beyefendi gibi davranın.
Reddedilmeye hazır olun. Reddedilmek, bu oyunun bir parçası ve kesinlikle dünyanın sonu değil. Bir kadın reddettiği için kendinizi kötü hissetmek yerine, bunu doğal kabul edip, yola devam etmeniz gerekir.
Sürprizi bol mekanlarda takılın. Süpermarketler, spor salonları, bar, restoran ve alışveriş merkezleri; sadece yeni kadınlarla değil, yeni dostlarla da tanışabileceğiniz mekanlardır.
Gülümseyin. Böylesine stresli bir dünyada, gülümseyen bir erkekten daha çekici bir şey olamaz.
Genel kültürünüzü geliştirin. Müzikten siyasete, edebiyattan sinemaya, pek çok alanda bilgi sahibi olun. Konuşacak şeylerinizin fazla olması, daha çok kadınla anlaşabilmenizi sağlar.

HAFTANIN ÜRÜNÜ ONITSUKA TIGER
Onitsuka Tiger, yeni sezonda, bilekli ‘Mexico Midrunner’ modelleriyle; tarzınıza tarz katmaya hazırlanıyor. Rahatlığı ve şıklığı ile ön plana çıkan, sağlıklı ve stil sahibi adımlar atmanızı amaçlayan bu ayakkabıları, hafta sonu dışarıya çıkarken değerlendirebileceğiniz gibi, yürüyüşlerde de keyifle giyebilirsiniz

SABAH

Yorum Yaz


.