Doğa Rutkay hamile

Perşembe, Şubat 15, 2018, 21:34
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doğa Rutkay ile eşi Kerimcan Kamal’dan müjdeli haber geldi.

Tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay 2014 yılında bir süredir birlikte olduğu gazeteci Kerimcan Kamal’la dünya evine girmişti.

Geçtiğimiz günlerde aldığı kilolarla dikkat çeken Rutkay’a muhabirler “Hamile misiniz” diye sorduğunda Rutkay, “Fazla kilo diyelim arkadaşlar, belki biraz ileride hayırlı haberler veririz” diyerek hamile olduğu iddialarını güçlendirmişti.

HAMİLELİĞİNİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Doğa Rutkay bugün sosyal medya hesabından eşiyle fotoğrafını paylaşıp altına düştüğü notla ikiz bebekleri olacağını ilan etti. İşte Rutkay’ın o notu:

 

“Doğrudur efendim, bu fotoğrafta biz dört kişiyiz. Bir kadın olarak tıpkı büyük büyük anneannelerim gibi ben de çifte bebek mutluluğu yaşıyorum. Tam da arzu ettiğimiz vakitte… Sevenler sağ olsun, öyle çok sordunuz öyle çok istediniz ki…

Bu bebeklerin bir sebebi de sizlerin güzel kalbi. Ne mutlu bize. Vatana millete faydalı,merhametli, vicdanlı evlatlar olsunlar .

Dualarınıza, tüm iyi dileklerinize, saygınıza, sevginize, içtenliğinize kalben teşekkürler. İnşallah kucağımıza alalım, hep beraber sevelim. Kamal’lar”

Bu evliliğin ardından sosyal medya hesaplarında sürekli olarak mutluluklarını gösteren paylaşımlarda bulunan ikiliden Doğa Rutkay geçen gün hesabından paylaştığı görüntülerle takipçilerinin kafalarında soru işaretlerinin uyanmasına yol açmıştı.

KAYNAK : haberturk.com

 

Yorum Yaz


.