Derimod 2014 ilkbahar yaz ayakkabı

Salı, Haziran 10, 2014, 18:01
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Derimod’dan yeni sezonda iddialı adımlar
2014 yılı ayakkabı koleksiyonu ile yeni sezona merhaba diyen Derimod, yılın trendlerinden oluşan iddialı ayakkabı tasarımları ile ayakkabı aşığı kadın ve erkekleri kalbinden vuruyor.

Derimod’un yeni sezonda kadın ayakkabı koleksiyonunda en çok öne çıkan modeller arasında kadınsı ve seksi adımların vazgeçilmezi sivri burun stilettolar, rahat medium topuklar, seksi t-bant ayakkabılar, şık gladyatörler ve espadriller…

Tasarımları ve şıklıkları ile göz dolduran ayakkabılarda siyah beyaz monogram şekiller ve çizgiler, yılan baskılı modeller desenleri ile fark yaratırken; parlak ruganlar, metalik renkler, parlament mavisi, şeffaf, bej, pudra ve geçişler dikkat çekiyor. Ayrıca zincir, irili ufaklı plastik tokalar ve parlak taş aksesuarlar ilkbahar yaz sezonunu zenginleştiren detaylar olarak göze çarpıyor.

Erkekler iddialı adımlarıyla yeni sezonda da kadınlara rakip oluyor! Kiremit, haki, sarı, kırmızı gibi renklerin yanı sıra jean mavisi ve lacivert renkler gözlerin Derimod’un erkek ayakkabı koleksiyonuna çevrilmesine sebep olacak. Şıklıkları ile süet ve nubuk deriler, rahatlıkları ile beyaz eva tabanlar, yılın trendi loaferlar, casual kalın tabanlı hafif ayakkabılar ve perfore modeller sezonun gözdesi olmaya aday. Derimod erkek ayakkabı modellerinde aksesuar olarak ise fiyonklar öne çıkıyor.

MODA HABER

Yorum Yaz


.