DEMI MOORE KENDİ KANIYLA GENÇLEŞTİ

Cuma, Aralık 14, 2012, 21:42
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Yarım asırı geride bırakan ünlü yıldız genç ve güzel görünebilmek için elinden geleni ardına koymuyor. Bu kez de kırışıklıklarından kurtulmak için kulağa inanılmaz gelen bir yöntem denedi.

Ünlü yıldız Demi Moore’un tedavi için salı günü Almanya’nın Düsseldorf kentine geldiği ortaya çıktı.

Bild Gazetesi’nde yer alan habere göre, 50 yaşındaki aktrise Düsseldorf’ta estetik tedavilerde yeni trend olan kendi kanıyla tedavi yöntemi uygulandı.

Gazetede yer alan haberde Moore’ın salı günü Breidenbacher Hof adlı 5 yıldızlı otele giriş yaptığı, aynı günün akşamı da ünlü Monkeys West Restoran’da yemek yediği belirtildi.

Haberde ünlü yıldızın Düsseldorf’a geliş nedeninin eklem ağrısı şikayetiyle Dr. Peter Wehling’in kliniğinde tedavi olmak isteği olarak gösterildiğini, ancak uygulanan hastaya kendi kanının enjekte edilmesi şeklindeki tedavinin yaşlılığa bağlı oluşan kırışıklıklara karşı da kullanıldığına dikkat çekildi.

Moore, bugüne kadar göğüs ve dudaklara silikon, karın bölgesinden ve kalçadan yağ aldırma gibi birçok estetik operasyona bir milyon doların üzerinde harcama yaptı.

Bild, kendi kanıyla tedavi yönteminin Düsseldorf’ta iğne başına sadece 200 Euro olması nedeniyle Moore’ın bu kez hesaplı yolu tercih ettiğini yazdı.

hürriyet.com.tr

Yorum Yaz


.