Dekorasyonda kış trendleri

Pazartesi, Ekim 23, 2017, 23:19
Ev Dekorasyonu kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Dekorasyon trendlerinden yola çıkarak, kış ayında evlerde uygulanabilecek küçük dokunuşları sizin için derledik…

Kış mevsiminin kendine has romantik havası, evlerde de kendini göstermeye başlıyor.

Artık birçok evde mevsimsel dekorasyon stilleri tercih edilirken, ufak detaylarla evlerde kışa yakışan bir stil oluşturmak mümkün.

İşte bu yılın dekorasyon trendlerinden yola çıkarak, kış ayında evlerde uygulanabilecek dekoratif dokunuşlar….

Kış aylarında oturma gruplarının daha sıcak tutması ve üşünüldüğünde üste alınabilecek pratik koltuk battaniyeleri ile koltuklarda örgü ya da işleme detaylarıyla dikkat çekecek koltuk şallarıyla bu kış çok sıcak geçecek!

Özellikle açık tonlardaki sade oturma gruplarını hareketlendirmek adına koltuk battaniye ve şalları sık sık tercih edilecek.

Kış aylarında evler farklı yöntemlerle ısıtılabilir fakat bir şöminenin sıcak ve romantik havası nerede bulunabilir? Evlerde dekoratif ya da ısıtma amaçlı tercih edilecek şöminelerle kışın keyfini çıkarmak çok kolay.

Örgü ürünler de kış ayında tercih edilebilecek dekoratif detaylardan biri: Yün örgü kilimler, minderler, puflar, kırlentler, koltuk şalları, battaniyeler gibi birçok örgü ürün evlerde kış havasını tamamı ile yaşamak için tercih edilebilir.

Evlerde genel anlamıyla kışa uygun mobilyalar seçilmese bile, küçük dekoratif dokunuşlarla kış aylarına uygun bir hava yaratılabilir.

Farklı renk ve boyutlardaki mumlar, kar desenli kırlentler ve minderler, kış tabloları gibi birçok farklı alternatifle kış dekorasyonu tamamlanabilir.

Sezonun trend renkleri arasında bulunan doğal tonlar, yeşil tonları, maviler gibi birçok renk aslında kış dekorasyonuyla birebir uyumlu tonlar…

Bu nedenle sezonun renklerinden tercih ederek evlerde hem trend, hem de kışa uygun bir hava oluşturulabilir. Özellikle yaz aylarında daha fresh evler revaçta olurken, kış aylarında koyu tonlar çekinilmeden kullanılabilir.

KAYNAK : ensonhaber.com

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz


.