Dedem için bir saygı filmi oldu

Cumartesi, Kasım 26, 2011, 1:02
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Çağan Irmak’ın ‘Dedemin İnsanları’ adlı filminin galası önceki akşam yapıldı. Irmak: Dedem için saygı filmi yaptım. İçime de sindi. Umarım gülümsetirim.

Yönetmen Çağan Irmak’ın dedesinin hayat hikayesini anlattığı ‘Dedemin İnsanları’ isimli yeni filminin galası önceki akşam Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Salonu’nda yapıldı. Geceye Çetin Tekindor, Yiğit Özşener, Hümeyra, Gökçe Bahadır, Mert Fırat ve Ezgi Mola’nın da aralarında bulunduğu, filmin tüm oyuncu kadrosu katıldı. İşte geceden notlar:
* Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Başkanı Oktay Özinci ve Çağan Irmak’ın konuşmaları ile başlayan filmin gala gecesinden elde edilen gelirle bine yakın çocuğun eğitimine katkı sağlandı. Geceye; Beren Saat, Belçim Bilgin, Bade İşçil, Ali Gürsoy, Emel Sayın, Sıla ve Cansel Elçin gibi ünlü simalar da katıldı.

MOLA’DAN MESAJ
* Filmin sonunda tüm oyuncular ve yönetmen sahneye çıkarak alkışları kabul etti. Oyuncu Ezgi Mola’nın “Şu an hepinizden cep telefonlarınıza sarılmanızı ve TEGV için mesaj atmanızı istiyorum” sözleri üzerine herkes, ünlü oyuncuyu alkış yağmuruna tuttu.
* Filmin gösteriminin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çağan Irmak, “Dedem için bir saygı filmi oldu. İçime de sindi. Umarım herkesi gülümsetirim” dedi.
* Galaya katılanlar tarafından çok beğenilen filmin çocuk oyuncusu Durukan Çelikkaya da performansıyla dikkat çekti.

SABAH

Yorum Yaz


.