Dany Mizrachi’nin beyaz rüyası

Cuma, Mart 16, 2012, 0:00
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Markaların yeni koleksiyonları ile baharı kutladıkları döneme girmemizle diğer yandan da gelinlik sezonu açılmış bulunuyor!..

Evlilik ile ilgilisi olsun olmasın, yaşı kaç olursa olsun tüm kadınların ortak ilgi alanı şüphesiz ki gelinlikler. Büyük markaların tasarımları bir yana, bizim her sezon farklı tasarımları ve gelinlik dünyasına getirdiği yenilikçi tarzıyla dikkatimizi çeken en önemli tasarımcılardan biri Dany Mizrachi.

Kasia Swan’in modelliğinde yapılan fotoğraf çekimi Roman kalıntıları, çiçek bahçeleri ve palmiyeler eşliğinde gerçekleştirildi. Gelinlik tasarımlarının yön verdiği dokunuşun, yaratılan temayla birebir uyum gösterdiği çekimler Yaniv Edri tarafından gerçekleştirildi.

Farklı renk ve kumaşları bir araya getirerek, couture gelinlik modasına yön verdiğini düşündüğümüz tasarımcının yeni koleksiyonundaki tasarımları her zamanki gibi yine olağanüstü. Gelinlikte dikkat çekici işlemeleri ve kuyruklu tasarımları sevenlere olduğu kadar, minik detaylı ve minimal çizgide hazırlanmış sade bir şıklık yaratan gelinliklere sevenlere de hitap eden Mizrachi’nin couture tasarımları, önümüzdeki sezonun hit trendi olacak detayları da bünyesinde bulunduruyor.

Sırt ve bacak dekoltesine ağırlık verilen koleksiyonda; danteller, pliseler, fiyonklar, korseler, feminen aplikeler, işlemeli yakalar, şifonlar, çiçek desenler, uzun kuyruklar ve ışıltılı pullar kullanılmış.

MİLLİYET

Yorum Yaz


.