Daha zayıf görünmenin 18 yolu!

Perşembe, Ağustos 20, 2015, 21:36
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Olduğunuzdan daha zayıf görünmek istiyorsanız giydiklerinize dikkat etmeniz ve kıyafetlerinizi nasıl kombinleyebileceğinizi bilmeniz gerek…

Tek renk giyinmeye çalışın. Farklı renkte ve desenli parçalar sizi daha kilolu gösterecektir. Özellikle gece mavisi, kahverengi ve siyah renkleri tercih edin.

Enine çizgiler yerine boyuna çizgili olanları, büyük desenli yerine ise küçük desenli kıyafetler giyin.

Mini etekler yerine midi boy etekler giyin. Bu sizi olduğundan daha ince gösterecektir.

Diz altında biten kapri pantolonlar tercih edin ve cepli pantolon giyin. Çünkü cepli pantolonlar kalçadaki fazlalıkları kapatmaya yardımcı olur.

Bacaklarınızın daha ince görünmesini istiyorsanız önüne ve arkasına bebek yağı sürebilirsiniz. O zaman bacaklarınızın daha uzun ve ince göründüğünü fark edeceksiniz.

Eğer ellerim tombul ve parmaklarım kısa diyorsanız oje sürerken tırnaklarınızın kenarlarında boşluk bırakarak sürmeyi deneyebilirsiniz.

Çok bol kıyafetler giymekten kaçının. Bu sizi olduğundan daha kilolu gösterecektir. Çok dar olmayan fakat vücudunuza oturan kıyafetleri tecrit edin.

Bacaklarınız kalınsa, sizin için en uygunu desensiz, tek renk çorap giymek. Çiçekli, puanlı veya baklava desenli çoraplar da bacakları şişman gösterir. Bacağı daha ince ve uzun gösterecek desenli çoraplar yalnızca koyu zemin üzerine ince uzunlamasına çizgili çoraplardır.

Uzun kolyeler de zayıf görünmenin püf noktalarından biri.

Bele oturan bir blazer ceket, hem belinizi daha ince gösterir hem de fazlalıklarınızı saklamaya yardımcı olur.

Derin V yakalı gömlek ve kazaklar zayıf görünmek isteyenler için vazgeçilmez. Vücudun üst bölümünü ve boynu daha uzun gösterirler. İşlemeli veya nakışlı V yakalar, dikkati başka yöne çekmesi açısından idealdir.

Kalın bacaklar için ideal olan, düz kesimli ve boyuna ince çizgili pantolonlardır. Aynı zamanda Boyfriend jeanler de sizin için ideal.

Vücudunuzun üst kısmı daha genişse, bir yelek yardımıyla daha orantılı ve ince görünebilirsiniz.

Ayak bileklerine doğru kalınlaşan bacaklara sahipseniz uzun etekler tercih etmelisiniz.

İri bir kalçaya ve kalın basenlere sahipseniz düz kesimli streç kotları tercih edin. Bunlar vücudu saran kotlara nazaran bacakları daha ince gösterecektir.

Kiloluysanız sizin için en ideal elbiseler üst kesimi dar, eteği volanlı elbiselerdir.

Yüzünüzü daha ince göstermek istiyorsanız aşağı doğru inen bol hacimli uzun saçlar kullanın. Aynı zamanda büyük güneş gözlükleri takın.

Boyfriend gömlekle kombinleyebileceğiniz siyah taytlar da ince görünmek için bir başka ipucu.

KAYNAK : yumurtaliekmek.com

Yorum Yaz


.