Crowe’dan büyük jest!

Cumartesi, Kasım 16, 2013, 20:48
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

2 Aralık’ta Avustralya’da çekimlerine başlayacağı ‘The Water Diviner’ filminin heyecanını yaşayan Russell Crowe, Variety dergisine verdiği röportajda filmini kültürel olarak önemli ve her şeyin üzerinde bir aşk hikâyesi olarak değerlendirdi.

Türkiye’ye üç defa gittim’
Röportajda Crowe, projeye 2011 yılında birçok hazırlıkları tamamladıktan sonra başladığını söyleyerek, “ Türkiye’ye üç defa gittim. Türkiye’nin çok önemli yıldızları da oyuncu ekibimizde yer alıyor. Onları sıralamak gerekirse ‘Kelebeğin Rüyası’ filminden tanıdığımız Mert Fırat ve Yılmaz Erdoğan’la Türkiye’nin en çok sevilen yıldızlarından Cem Yılmaz” dedi. Russell Crowe filmde, 1. Dünya Savaşı’ndan dört yıl sonra İstanbul’a gelip, savaşta kaybolduğu rapor edilen oğlunun başına gelenleri öğrenmeye çalışan Avustralyalı bir çiftçiyi oynayacak.

‘3 Türk subayını oynayacağız’
‘İntikam’ dizisinde rol alan Mert Fırat, dizi çekimleri yüzünden Russell Crowe’la görüşme fırsatı bulamadığını belirterek, “Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve benim oynayacağımız 3 Türk subay, filmde önemli karakterler olarak ön plana çıkıyor. İlk çekimler aralık ve şubat ayında olacak” dedi.

KAYNAK : milliyet.com.tr

Yorum Yaz


.