Çorap bot trendi…

Perşembe, Aralık 7, 2017, 23:37
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Trend alarmı! Çorap botlar ışık hızıyla hayatımıza girdi. Peki nasıl kombinlemek lazım? Tüyolar işe yarayabilir…

Çorap botların en güzel yanı giydiğiniz kıyafet ne olursa olsun kıyafetin tüm havasını değiştirmesi! Kısa çiçekli bir elbiseyi şık bir parti kıyafetine çevirmek çorap botlarla bu kadar kolay.

Yüksek belli jeanlerle kombinlediğinizde 90’lardaki modellerin havasını yakalayabilirsiniz.

 Çorap botları kullanırken birçok yan aksesuardan faydalanabilirsiz. Örneğin file çoraplar! Punk stil için olmazsa olmaz fileler bileklerinizden gözüksün!
Bela Hadid’in kombini ilham verici! Siyahı kendi tonuyla kombinleyen süper model çorap botları son zamanlarda çok sık kullanıyor.

Renkli modellerini kullanmakta zorlanıyorsanız bırakın o yolunu bulacaktır! Fazlasıyla iddialı bu modeli casual bir kombinle birleştirmek gerçekten çok iyi bir fikir… Büyüklerinizin dolabını karıştırma zamanı. Eski ceketlerle çorap botların uyumu bir harika!

Birkaç senedir kot pantolonların paçalarını uzatıyor, kesiyor, genişletiyor ve daraltıyoruz… Sıra çorap botlarla kombinlemeye geldi… Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var: çorap bot giyecekseniz diğer aksesuarları olabildiğince sade tercih etmenizde fayda var.
Rengarenk çorap bot modelleri her ne kadar raflarda gözümüzü alsa da günlük hayatımızda nasıl kullanabilirim kaygısına düşüyoruz. Peki ne yapmalı? İçinizden ne geliyorsa onu yapın! Moda sizsiniz, tarzı siz yaratırsınız.
Renkler renkler ve renkler! bu renk cümbüşünün içine çorap bot giymek akıllı bir tercih. Yazdan kalma çiçekli elbisenin altına da giyebilirsiniz, kareli eteğin altına da!
Rugan bir pantolonu kombinleyebileceğiniz en iyi seçeneklerden birisi çorap botlar. Hem de her rengi!
Gri bir takımın son ihtiyacı gri bir diğer parçadır… Soğuk renkleri sevenin kurtarıcısı renkli çorap botları kıyafete renk katmak istediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz.
KAYNAK : haberturk.com
Yorum Yaz


.