Converse Maison Martin Margiela işbirliği

Pazar, Haziran 15, 2014, 22:30
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Converse ünlü Fransız Markası Maison Martin Margiela ile ikinci bir işbirliğine imza atıyor. Bu yeni koleksiyonda Converse All Star Chuck ’70 ve Converse Jack Purcell sneakerları beyaz boyama ile yeniden yorumlanıyor. Ultra yumuşak derilerden yapılan Converse’ler hem iç hem de dış estetiği koleksiyonun saf ve beyaz görünümüyle birleştiriyor.

Converse Maison Martin Margiela sneakerları, giyildikçe üstündeki beyaz boyası azalarak çatlak baskının altında yer alan saklı cesur renk ortaya çıkıyor. Converse’in ”original” renk yelpazesinden seçilen bu gizemli renkler Converse All Star Chuck’70 için Amber ışıltısı ve lacivert, Converse Jack Purcell için ise Azur mavisi ve kırmızısı olarak kendini gösteriyor. Koleksiyondaki sneakerların üstünde Maison Martin Margiela’nın dikkat çekici logosu bulunuyor. Bütün modellerde renkli ve renksiz bağcık seçenekleri de bulunuyor.

MODA HABER

Her sezon modellerine yeni renk, desen ve stiller ekleyen Converse, 2014 ilkbahar-Yaz koleksiyonunda yaratıcı, neşeli ve dinamik bir baharı müjdeliyor.Converse 2014 İlkbahar- Yaz koleksiyonuna hızlı bir giriş yapıyor. Farklı renklerin beraber kullanılmasıyla elde edilen ilginç Tie-Dye koleksiyonu, bu sezonun fark yaratacak modelleri arasında. Tie-Dye koleksiyonunda iki dilli, çok dilli ve fermuar detaylı Chuck Taylor modelleri de dikkat çekiyor.Ayrıca zımba detaylarda unutulmamş.

Yorum Yaz


.