Coach 2012 Sonbahar Legacy Koleksiyonu

Pazar, Ağustos 5, 2012, 22:36
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Çanta starlarımızdan Coach renkli koleksiyonuyla yeni sezona hazır!..

Zamansız çanta tasarımları arasında yer alan Coach, 2012 Sonbahar ‘Legacy’ koleksiyonu ile vazgeçilmezliğini sürdürüyor!

Çantasını yanına almadan güne başlayabilen ve dışarı çıkabilen kadın var mı bilmiyoruz. Ama çantanın sadece aksesuar olmanın ötesinde olduğunu çok iyi biliyoruz. Kadınların en iyi arkadaşları olan çantalar, aynı zamanda kendisi hakkında bilgi veren bir kitaba da dönüşebiliyor. Bu yüzden çantanın moda dünyasında tasarım olmasının ötesinde, hayatımızdaki yeri daha da önemli hale geliyor.

Coach bu sezon da her zamanki gibi iddialı giriş yapan markaların arasında yerini alıyor ve bizi parlak renk seçenekleriyle etkilemeyi başarıyor. Gereksiz süslemelerden uzak duran ‘Legancy’ koleksiyonu, sade bir şıklığı vaad ediyor. Mini iplerden kalın saplara kadar kullanım seçeneği geniş tutulan çantalar, eğlenceli renklerle donatılmasının yanı sıra oldukça yalın bir görünüme sahip. Yazın coşkusunu sonbahara taşıyıp etkileyici bir giriş yapmak isteyenler için, bizce bu koleksiyonun incelenmesi gerektiği not edilmeli.

Yeşil, mavi, sarı, kırmızı ve kahverengi gibi taze tonlarda hazırlanan çantalar, günlük yaşamda her zamana uygun olarak boyutlanırılıyor. Uzun saplardan mini çuvallara ve cüzdanlara kadar uzanan koleksiyonda klasik tasarımlara saygı duyularak, güncelleme yapılıyor. Kristen Bell ve Rachel Bilson gibi ünlülerin kullanımından geçen çantalar, püskül detaylarıyla daha da çok beğeni topluyor. Çantada lüks etiketlerden biri olan Coahc, rahatlığın ve şıklığın birleşiminden doğan ‘Legancy’ koleksiyonu ile bu sonbaharda kalıcı etki bırakacağa benziyor.

Esnek deriyi tercih eden marka, bu koleksiyonu ile estetik yöne ağırlık verdiğini bir kez daha hatırlatıyor. Her markanın olduğu kadar geniş fan kitlesine sahip Coach çantaları, bütün ihtişamıyla gözlerimizi alıyor. ‘Legancy’ koleksiyonunu daha yakından incelemek isterseniz galerimize göz atabilirsiniz.

MİLLİYET

Yorum Yaz


.