Christian Louboutin Nişantaşı Mağazası

Cumartesi, Ağustos 4, 2012, 23:32
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Christian Louboutin yüksek topuklu ayakkabılarıyla kadınların bacak boyunu uzatan bir sihirbaz…

Dünyanın bütün kadınları, onun tasarladığı kırmızı tabanlı ayakkabıların peşinden koşmuyor mu?. Kaç kadın bulabilirsiniz Christian Louboutin ayakkabı sevmeyen? Bizce iki elin parmaklarını geçmez gibi gözüküyor. Fransız ayakkabı tasarımcısı kadınları küçük yaşta anlamaya başlamış olacak ki, 12 yaşındayken okuldan kaçıp Paris’in arka sokaklarındaki kabereleri izlememeye gidip şov kızlarına ayakkabı yapmaya karar veriyor. O zamandan kariyerini belirleyen tasarımcı günümüzde moda ve sanat dünyasının ünlü kadınları için yaptığı tasarımlarla adından sıkça söz ettiriyor.

Tüm dünyada yaptığı işbirlikleri ve parlak fikirleri sayesinde doya doya ayakkabılarını izlediğimiz, renklerine ve elbette kırmızı tabanlarına hayran olduğumuz Christian Louboutin Nişantaşı’nda açılan mağazasıyla bizi bir kez daha büyülüyor.

Geçtiğimiz ay Nişantaşı’nın markalarıyla ünlü caddesinde açılan Christian Louboutin mağazasını geç olsun güç olmasın diyerek bugün ziyaret edebilme şansı bulduk, elbette sizler için en beğendiğimiz ayakkabılarında fotoğraflarını çektik. Vitrini giriş kapısıyla ikiye ayrılan Louboutin mağazası iki ayrı dünyada, iki ayrı hikaye yazıyor gibi gözüküyor. Bir tarafta daha ışıltılı ve cazibesini her zaman koruyan “gösterişli” ayakkabılar, diğer tarafta günlük kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz, tek renk, desensiz, “klasik” ayakkabılar arz-ı endam ediyor.

Nişantaşı’nda heyecanla açılmasını beklediğimiz mağaza küçük oluşuyla Louboutin hayranlarını biraz hayal kırıklığına uğratsa da, ayakkabılara duyduğumuz hayranlık bizim için bu durumu arka planda bıraktı. Kış 2012 koleksiyonundan ayakkabılarında şu anda mağazada yer aldığının notunu buradan vermekte fayda var. Siz de bizim gibi “kırmızı tabanlara” hayransanız, Nişantaşı’na uğramayı ihmal etmeyin, pişman olmayacaksınız.

MİLLİYET

Yorum Yaz


.