Çağla Şıkel’den evlilik açıklaması

Salı, Ekim 11, 2016, 18:17
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

YENİDEN EVLİLİĞE YEŞİL IŞIK YAKTI

Emre Altuğ ile evliliğinden Kuzey ve Uzay adında iki oğlu olan Çağla Şıkel kız çocuğu istediği için yeniden evlenmeye sıcak baktığını açıkladı.

“BİR ÇOCUK SAHİBİ DAHA OLMAK İSTİYORUM”

37 yaşında olduğunu ve aşka kapılarını kapamadığını belirten Şıkel, “Hayatta en çok istediğim şey bir çocuk sahibi daha olmak” dedi.

“TEKRAR EVLENECEĞİM”

Güzel manken, “İki oğlum var. Ama bir kız çocuk annesi olmanın özlemini çekiyorum. Sırf bu yüzden evlenmeyi düşünüyorum. Tabii evlilik zor! Bayıldığım için değil ama çocuk için tekrar evleneceğim” dedi.

“KİMSE BANA OĞULLARIMIN BAKTIĞI GİBİ BAKMADI”

Şıkel, üçüncü çocuk için “İnşallah kız olur. Ama erkek olursa da kabulümdür” diye konuştu. Oğullarının hayatında büyük önem taşıdığını belirten Şıkel, “Bu hayatta kimse bana oğullarımın baktığı gibi bakmadı. Bir başkasına o kadar aşık, saf ve temiz yaklaşan hiçkimse olamaz. Onların sevgisi, anneye olan aşkları bu hayatta beni en çok ayakta tutan şey” cümleleriyle oğullarına duyduğu sevginin altını çizdi.

“EMRE’YLE KÜS DEĞİLİZ”

Eski eşi Emre Altuğ’yla sürekli görüştüklerini de açıklayan Şıkel, “Biz sadece evliliğimizi bitirdik. Anne ve babalık görevimiz ölene kadar devam edecek; iki iyi arkadaş gibi sürekli vakit geçiriyoruz. Eksikliğimizi çocuklara hiç hissettirmedik” diyerek Altuğ ile küs olmadıklarını belirtti.

KAYNAK : sabah.com.tr

Yorum Yaz


.