Cacharel kivi kokulu eşarplar

Cumartesi, Kasım 30, 2013, 21:27
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Romantik Fransız esintileri taşıyan tasarımlarıyla kadın moda severlerden tam not alan Cacharel, 2014 kış koleksiyonunda yer alan kivi kokulu eşarplarıyla kış modasına farklı bir yorum getiriyor. Yeşilden sarının farklı tonlarına uzanan renk paletiyle öne çıkan Cacharel kivi kokulu eşarplar, mavi ve turkuaz tonlarıyla da kış güneşine göz kırpıyor. Siyahın asaletini canlı renklerle donatan Cacharel kivi kokulu eşarplar, renkleri tüm asaletiyle kombinlerde yaşatıyor.

Kivi kokusuyla, kış modasının bambaşka bir yüzünü keşfedin
Cacharel eşarplar kivi kokusuyla büyülerken, şerit ve desen geçişli formlarıyla da farklı beğenilerin gözdesi oluyor. İrili ufaklı çiçek ve damla motifleriyle zarafetini yansıtan Cacharel eşarplar, sarmal sıralı harfler ve geometrik oyunlar içeren temalarıyla da göz dolduruyor.

Emprime baskılara romantik dokunuşlar kazandıran Cacharel eşarplar, piton baskıları ve zigzag desenleriyle de adından söz ettiriyor. Oval ve köşeli geometrik formlarıyla dikkat çeken Cacharel eşarplar, zarif çiçek tasarımlarıyla da kadın moda severlerin ilgisini çekiyor. Cacharel kivi kokulu eşarplar ile siz de kış modasının farklı bir yüzünü keşfedin, kombinlerinizi renklendirin.
Cacharel eşarplarını, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.

MODA HABER

Yorum Yaz


.