Bunları önümüzdeki yıllarda da süreceksiniz

Pazartesi, Ocak 5, 2009, 18:35
Vücut ve Cilt Bakımı kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Bunları önümüzdeki yıllarda da süreceksiniz

Her yıl piyasaya birçok ürün çıkıyor, bunlardan bazıları kısa sürede unutulup giderken kimileri de yıllar boyu tuvalet masalarını süslüyor. 2008’de de birçok başarılı ürün piyasaya çıktı

Kimi kozmetik ürününü satın alırsınız, birkaç defa kullandıktan sonra bir kenarda kuru gider. Kimisini de dibine kadar kullanır, bittiğinde gider yenisini alırsınız. Her yıl raflarda yerini alan yüzlerce ürün arasında böylelerini bulmak kolay olmuyor. Size geçen yıl piyasaya çıkmış en başarılı ürünlerin arasından bir seçme sunuyorum.

Daha fazla saç

Eğer saçlarınız az, ince telli ve zayıfsa ne yapsanız güzel durmaz. John Frieda’nın Volume serisindeki ürünler bu türden saçlar için ideal. Bu seriyle saç telleri kalınlaşıyor, saçlar dolgunlaşıyor. Sprayinin tutuşu da çok iyi.

Gözleriniz ışıldasın

Becca’nın Jewel Dust adlı bu farının içinde kontrast bir renkte ışıltılar var. Özellikle mavi ışıltılı kahverengisi kahverengi gözleri ortaya çıkarmak için ideal.

O kadar doğal ki

Watsons’In dudakları güneşten koruyan ürünü bunun yanı sıra çok doğal bir pembelik de veriyor.

Tek üründe birçok işlev

Bundan önce de piyasaya allık, ruj ve far olarak kullanabileceğiniz ürünler çıkmıştı ama Nars’ın Multiple adlı bu ürünü gerçekten rakiplerinden çok farklı.

Aknesiz bir cilt mümkün

Babe’nin akneyle mücadele eden serisi sadece ergenlikte ortaya çıkan sivilceleri değil daha ileri yaşta özellikle yağlı cildi olanlarda yaşanan sorunları da tedavi ediyor.

Yıpratmadan renk veriyor

ESKİDEN markaları farklı olsa da saç boyalarının işlevlerinde ciddi bir fark yoktu. 2008 yılında ise piyasaya birbirinden farklı işlevleri olan saç boyaları çıktı. Bunların arasında en beğendiğim Casting oldu. Amonyak içermeyen bu boya saçları yıpratmıyor, buna karşılık beyaz saçları mükemmel kapıyor ve evde kolaylıkla uygulanabiliyor. Birbirinden güzel birçok tonu olan bu ürün saçlarını boyamayı düşünmeyenleri bile ikna edecek nitelikte. Tek sorun şu; bu ürünle sarışın olamıyorsunuz!

Dağılmayan saçlar

OSİS’İN saç şekillendirme ürünleri genel olarak çok başarılı ama özellikle Matt Explosion’la saçlarınız verdiğiniz şekli unutmuyor.

Cilt bakımında yeni bir sayfa

OLAY’IN Regenerist serisi birçok yayın tarafından cilt bakımında bir devrim olarak tanımlandı. Bu serideki ürünler birçok pahalı makanın pabucunu dama atmaya aday.

Anneniz kızmayacak

ESKİDEN genç kızlar makyaj yapmak için annelerinin makyaj çantasına başvururlar, onun rujlarını, farlarını sürerlerdi. She serisi gerek ürün çeşitleri gerekse ambalajlarıyla genç kızlara hitap ediyor. özellikle ruj ve parlatıcıları çok başarılı!

Rimelde öne çıkanlar
ABD’de çıkan Glamour dergisi rimelde iki marka öneriyor: lüks sınıfında Lancome, marketlerde de satılan markalarda ise Maybelline. Ama ben Max Factor’ın rimellerini çok başarılı buluyorum. Hangi marka rimel alırsanız alın kirpiğinizin ihtiyacına uygun ürünü seçmeye dikkat edin.

Yorum Yaz


.