Bu sütyen “bomba etkisi” yaratacak!

Perşembe, Ekim 21, 2010, 21:47
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Ünlü iç çamaşır markası “Victoria’s Secret” bomba etkisi yaratacak bir sütyen tasarladı. Dünyanın en değerli taşlarıyla süslenerek tam 2 milyon dolar (2,8 milyon TL) fiyat biçilen sütyeni Victoria’s Secret’ın en popüler mankenlerinden Adriana Lima tanıttı.

Seksi manken, Marilyn Monreo’nun “Erkekler Sarışın Sever” isimli filmindekine benzeyen bir kostümün içine “Bombshell” (Bomba Etkisi) adı verilen sütyeni giydi.

Özel korumalar eşliğinde 1950’lerden kalma üstü açık bir arabayla New York’taki bir Victoria’s Secret mağazasına gelen Lima, sütyenin hakkını verdi.

Ünlü iç çamaşır markası “Victoria’s Secret” bomba etkisi yaratacak bir sutyen tasarladı.

Dünyanın en değerli taşlarıyla süslenerek tam 2 milyon dolar (2,8 milyon TL) fiyat biçilen sutyeni Victoria’s Secret’ın en popüler mankenlerinden Adriana Lima tanıttı.

Seksi manken, Marilyn Monreo’nun “Erkekler Sarışın Sever” isimli filmindekine benzeyen bir kostümün içine “Bombshell” (Bomba Etkisi) adı verilen sutyeni giydi

Özel korumalar eşliğinde 1950’lerden kalma üstü açık bir arabayla New York’taki bir Victoria’s Secret mağazasına gelen Lima, sutyenin hakkını verdi.

Yorum Yaz


.