Bu bahar tulumlar çok seksi!

Perşembe, Mart 18, 2010, 22:28
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Genellikle rahatlığı ve sportifliğiyle bilinen tulumlar bu yıl tarz değiştiriyor, seksi görünmek isteyen kadınların en iyi yardımcısı haline geliyor…

Tulum çok pratik ve şirin, öyle mi? O eskidendi, eskiden!

2010′ da bu parça yeniden doğdu. Ve yeni halleriyle hepimizde hayranlık uyandırdı. Transparan bluzlarla ya da uzun ceketlerle birlikte gayet çekici bir havaya büründü. Modacıların tercih ettiği kumaşların da bunda katkısı var. Rahat ayakkabıyla tulum giymeyi unutun! Çıplak tene tulum ve üzerine cekete evet. Çünkü bu parça, spor etiketini seksiyle değiştirdi!

Seksi tulum
Üniforma olarak hayata başlayan, ardından pratik bir parça olarak gardırobumuza giren tulum geçmişini “sildi”, unuttu, ne derseniz deyin… 2010’da tulum seksi görünüm konusunda elimizdeki en güçlü koz. Yeni tulum özellikle gece şıklığı için bu ilkbahar ve yaz adeta vazgeçilmezimiz olacak.

Yeni tulumlara seksi bir görünüm kazandırmak için fazla çaba sarf etmeye gerek yok. Yine de işte birkaç ipucu: Kesinlikle topuklularla giyin. Olaya bolca aksesuar katarak ve özellikle model ve kumaşı konusunda cesur davranarak giyin. Gerisini tavrınız destekleyecektir.

ADAM

Anne Demeulemeester

Carolina Herrera

Chloé

Fendi

Hermés

Hermés

Issa

Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier

Max Mara

rick Owens

Sass&Bide

Splendid

Stella McCartney

Thakoon

Tory Burch

Yorum Yaz


.