Britney tüm enerjisini doğal taşlara borçlu!

Çarşamba, Ocak 28, 2009, 20:37
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Britney Spears, şifalı taşların gücüne inanmaya başladı. Bir süredir parmağından bu tür taşların yer aldığı yüzükleri çıkarmayan Spears’ın bu sayede kendini daha güçlü hissettiği söyleniyor..

Hem kariyerinde hem de özel hayatında güzel günler geçiren Britney Spears’ın şu sıralar yüzünden gülümseme hiç eksik olmuyor. Britney Spears’a yakın kaynaklar, güzel yıldızın mutluluğuyla ilgili küçük bir sırrı olduğunu söylüyor…

Güç veriyor
Spears, bir süredir üzerinde kendisine manevi güç verdiğine inandığı şifalı taşların yer aldığı yüzükler takıyor. Ünlü mücevher tasarımcısı Dara Dubinet’in kendisi için özel tasarladığı 5 bin 700 dolarlık yüzüğü parmağından çıkarmayan ünlü şarkıcı, bu yüzüğün kendisine pozitif enerji verdiğine inanıyor. Kavun rengi turmalin taşının yer aldığı yüzüğü birçok konserinde takan ünlü şarkıcı, “Bu yüzük zihnimi berrak tutuyor. Önemli kararlar vermemi çok kolaylaştırıyor” diye konuşuyor. Dubinet’in bu yüzüğü kendisine 27’nci yaşgünü için hediye ettiğini belirten Spears, hayatında yaşadığı olumlu gelişmelerin bu yüzükle birlikte başladığını dile getiriyor.

Britney 5 bin 700 dolarlık bu yüzüğü parmağından hiç çıkarmıyor.

Britney Spears önümüzdeki ay gerçekleşecek Grammy Ödül Töreni’ne parmağında 27 bin dolarlık bir yüzükle katılacak. Spears’ın takacağı bu yüzük Dara Dubinet tarafından, tamamı Çin akiki olarak tasarlandı.
Britney Spears, kariyerine başladığı ilk yıllarda, boynundan bu kolyesini hiç eksik etmezdi.
Yakın arkadaşı Madonna sayesinde Kabala’ya merak salan Spears, kırmızı bileklik de taktı.

Büyük oğlu Sean Preston doğduğunda Hindistan’daki bir Hindu tapınağını ziyaret etti

Yorum Yaz


.