Blink İlkbahar-Yaz 2012

Cumartesi, Mart 31, 2012, 22:58
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Bu yaz, renkli stilinizi Blink’in yeni ayakkabı koleksiyonu ile ortaya çıkarın!..

Bronx’un alt markası olan Blink, sokak modasından ilham alarak gençlere yönelik tasarladığı ayakkabılarla tüm Avrupa’da yüksek satış rakamlarına sahip markaların başında geliyor. Yıl boyunca piyasaya sürdüğü dört koleksiyon ile ortalama 500 farklı stil tasarlayan marka, modayı satın alınabilir fiyatta sunmasıyla rakiplerinden kolayca ayrılmakta.

2009 yılından bu yana piyasaya sürdüğü koleksiyonlarıyla büyük beğeni toplayan Blink, yeni sezon için oldukça şık, spor ve modern ayakkabılardan oluşan bir koleksiyon sunmaya hazırlanıyor. Tasarımlarına eklediği feminen detaylarla ürün çeşitliliğini arttıran marka da bu sezon her yerde gördüğümüz renk cümbüşünü devam ettirmeyi tercih edenlerden olmuş.

Platform topuklular, dolgu topuklu botlar, yüksek tahta ve retro tarzı topuklular ve bilekten bağlamalı sandaletler ile gençlerin sokak modası ruhunu yansıtan marka özellikle koleksiyonunda kullandığı, sezonun hit trendi olan çiçek ve geometrik desenler ile farklı renklerdeki topuklarıyla dikkat çekiyor.

MİLLİYET

Yorum Yaz


.