Beş adımda ikoncan olun

Pazar, Ağustos 2, 2015, 20:57
Vücut ve Cilt Bakımı kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

İkoncanlık zor zanaat. Yeni çıkan trendleri ilk siz uygulamalı ama çabuk demode olacak ya da ayağa düşecek şeylerden de uzak durmalısınız. Temmuz’u da bitirirken tatil yerlerinden son moda akımlarına göz atalım. Hangisini uygulamalı, hangisine ”Yokum” demeli?

MODA HABER

Beş adımda ikoncan olun

Bu yaza damga vuran bu trendi kıyısından köşesinden mutlaka yakalayın. Çanta mı etek mi kimono mu size kalmış. Ama ne yapım edin püsküllü bir şeyler satın alın.Püsküllü tasarımlar plajda, akşamüstü partilerinde çok havalı duruyor. Bkz:Marta Graeff in üzerindeki tasarım.

Bu yaz çektirdiğiniz fotoğrafları bir süre sonra teker teker silmek istemiyorsanız, siz siz olun saçınıza renkli ip taktırmayın. Biliyoruz, bu ara çok moda oldu, herkesin saçlarından renkli ipler sarkıyor. Ama gerçekten kötü duruyor. Siz doğal durarak da ikon olabilirsiniz.

Uçuşan elbiselerinizi,jean şortlarınız, mini eteklerinizi kısa botlarla tamamlayın. “Yazın bot mu giyilir?” demeyin. Gündüz 40 derece sıcakta değil belki ama 20 derecelik ışık yaz akşamlarında botlar kadına erkeksi bir seksilik katıyor.

Saçınıza değişik bir hava katmak istiyorsanız size yeni bir trend: Bronde. Geçen yıl ortalığı yıkan ‘Ombre’ bu sezon yerini kahve-sarı arası anlamına gelen ‘bronde’ trendine bıraktı. Bu metodda kahverengiden sarıya her türlü ton, kontrast ışıltılarla hareketlendiriliyor.Üstelik güneşten açılmış gibi duruyor.

Malum yazın herkesi Eda Taşpınar karalığına erişme telaşı sarıyor. Yine ters köşeye vurmanızı, işi abatmamanızı hatta hiç bronzlaşmamanızı öneriyoruz. Sloganınız “50 koruma faktörüm olmadan asla” olsun! Emin olun böylesi daha sağlıklı. Soyulma kabusunu atlatmak da cabası. Kaynak:Hürriyet

MODA HABER

Yorum Yaz


.