BEN KIZIMA BUNU NASIL YAPARIM

Perşembe, Kasım 7, 2013, 23:42
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Ünlü aktör Tom Cruise, eşinden boşandıktan sonra kızı Suri’yi terk ettiği yönündeki iddiaları yalanladı.

Eşi Katie Holmes’tan geçen yıl boşanan Cruise, 7 yaşındaki kızını terk ettiği yönünde haberler yapan “Life& Style” ve “In Touch” dergilerinni yayıncısı olan Bauer’e 50 milyon dolarlık dava açtı.

Radaronline.com sitesi de Cruise’un mahkemeye sunduğu resmi belgeleri ele geçirdi.

Bu belgelerde Cruise, kızını terk ettiği yolundaki haberlerin asılsız olduğunu savundu.

Cruise “Ben bir aktörüm. Bazen mesleğim gereği uzun bir süre ülkenin ya da dünyanın çeşitli yerlerinde kalmam gerekiyor. Ama bu benim kızımı terk ettiğim anlamına gelmez” diyor.

Aktör, davaya ilişkin evraklarda kızını finansal, duygusal ya da fiziksel anlamda hayatından çıkarmadığının da altını çiziyor.

Aktör, yurt dışında çalıştığı zamanlarda da kızıyla çok yakın olduklarını ve bu yakınlığı koruduklarını da belirtiyor.

Tom Cruise, In Touch dergisinin Babası Tarafından Terk Edilmiş başlıklı haberi yayınlandığında başrol üstlendiği iki filmin çekimleriyle meşgul olduğunu söyleyerek “Bu zaman diliminde Suri’nin annesiyle paylaştığım sayısız e-postaların gösterdiği üzere sürekli Suri’nin hayatındaydım” diyor.

Tom Cruise, “Yanında olmadığım amanlarda kızımın beni özlediğini biliyorum. Ben de onu özlüyorum. Birlikte olamasak da uzun ve neşeli telefon görüşmeleri yapıyoruz” diyerek haberlerin asılsız olduğunun da altını çiziyor.

KAYNAK : hürriyet.com.tr

Yorum Yaz


.