Batik New Night Collection

Perşembe, Aralık 15, 2011, 0:58
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Batik ‘ten Yeni yıla özel yepyeni bir koleksiyon; New Night Collection

2011-2012 kış sezonunu iddialı moda akımlarıyla devam ettiren Batik, Yeni yılı karşılarken gece şıklığınızı tamamlayan yepyeni bir koleksiyon sunuyor.

Yeni yılın yaklaşması ile özel bir koleksiyonla karşımıza çıkacak olan Batik New Night Collection’da hakimiyet kuran siyahla, şık deri elbiseler, kabarık etek ve elbiseler, transparanlıkla birlikte kullanılan mini-maxi kombinasyonlu elbiseler tüm moda akımlarını bir arada bulunduruyor. Tarzınız ne olursa olsun gece şıklığınızı tamamlayan bu özel koleksiyon ürünleri özellikle siyah rengin asilliğini de ön plana çıkarıyor.

Yeni yılı karşılarken new night collection  modasını yakından yaşamak istiyorsanız; sürekli yükseliş trendi göstererek yeni açılan mağazaları ile başarı grafiğini her geçen gün yükselten Batik’in tüm mağazaları sizleri bekliyor. İstinyepark, City’s, Fly inn AVM, Capacity, Torium ve Saphire AVM başta olmak üzere Türkiye genelindeki 100 mağazasında moda severlerle buluşan marka yeni sezonda da iddialı koleksiyonları ile modaya yön vermeye devam ediyor.

Yorum Yaz


.