Babalar gününde babanıza hediye edebileceğiniz 5 yaratıcı hediye

Perşembe, Haziran 15, 2017, 17:55
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Anneler gününün her zaman rol çaldığı ve kabul edelim ki o kadar da büyük bir coşkuyla kutlanmayan babalar günü geldi çattı. Onlar bizim için canla başla çalıştıklarından büyük kutlamalarla karşılanamıyorlar ama gelin bu babalar gününde onlara bir sürpriz yapalım ve kendi emeğimizle onları mutlu edecek şirin hediyeler hazırlayalım.

Güzel bir ajanda

Babalar çalıştıklarından onlara verilebilecek en güzel hediyenin hep bir ajanda olduğunu düşünürüz. İlk aklımıza gelen hediyelerden biri olduğundan da en beğendiğimizi alır paketletir ve heyecanla hediye ederiz. Gelin bu babalar gününde bu ajanda da bir farklılık yapalım! Yine güzel, beğendiğiniz bir ajanda alın babanıza ama sayfalarını bu defa siz doldurun. Ona olan duygularınızı aranıza hiç bir perde koymadan yazın. Birlikte bir fotoğrafınızı bir sayfasına yerleştirin. Hatta onun için bir resim çizin. Babanıza hazırladığınız çok tatlı bir sürpriz olacaktır.

 

Onun sevdiği şeylerle dolu küçük bir kutu

Hepimiz hediye seçerken en büyüğünü en pahalısını bulmaya çalışırız. Sevgimizin karşılığını ancak böyle anlatabilirmişiz gibi gelir. Oysa öyle değil. Karşı tarafın zevklerini ne kadar iyi bildiğinizi gösteren küçük hediyeler de babanızı çok sevindirebilir. Ona onun sevdiği küçük şeylerle dolu bir kutu hazırlayın. İçinde en sevdiği çikolatadan tuttuğu takımın anahtarlığına ona özel şeyler olsun. Hayal gücünüzü çalıştırın.

 

Bıyıklı mesajlı kupa

Babanıza ellerinizle bir kupa hazırlamaya ne dersiniz? Bunu için ihtiyacınız olan tek şey beğendiğiniz düz renk bir kupa ve çıkmayan seramik kalemi. Babanızın iş yerinde ya da sabahları kullanacağı bu kupaya şirin bir mesaj yazabilir ya da komik bir bıyık gibi bir çok şey çizebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş hediyelerin en tatlısı olacağına hiç şüphe yok.

 

Ayak izli çerçeve

Bebeğinin ayak izinin çerçeveletilmesi yeni baba olmuş bir erkeğe verilebilecek en güzel hediyelerden biri değil mi? İnsanın görür görmez içi eriyor adeta. Çocuğunuz henüz kendi hediyesini kendisi hazırlayamıyor olabilir ama hadi anneler babamızı sevindirmenin tam zamanı!

 

Kral koltuğu hazırlama

Babanız bu güzel günde şöyle krallar gibi ağırlanmayı haketmiyor mu? Tabii ki hakediyor. Bunun için evinizdeki bir berjeri ya da koltuğu bir kral koltuğu gibi hazırlayın. Bir de babanızın kafasına göre bir taç yapın. O koltukta oturduğu sürece istediği her şeyi kabul edin ve ona krallara layık bir gün yaşatın. Her babanın hayalidir.

 

KAYNAK : f5haber.com

Yorum Yaz


.