Aydın Üniversitesi İletişim Ödülleri Töreni

Pazar, Mayıs 17, 2015, 23:23
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

İSTANBUL Aydın Üniversitesi tarafından 11’inci kez düzenlenen İletişim Ödülleri Töreni önceki gün yapıldı. 36 bin öğrencinin oylarıyla belirlenen ödüllerin sahiplerini bulduğu gece, sinema, televizyon ve müzik dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi.

Yılın En İyi”lerinin seçildiği törende Kenan İmirzalıoğlu, Ayşe Hatun Önal, Erol Evgin, Cihan Canova, Melike İpekyalova, Sezai Aydın ve Nevra Serezli ödüle layık görülen isimler arasındaydı. “Yılın En Popüler Şarkıcısı” ödülü “Çak Bir Selam” adlı albümüyle Ayşe Hatun Önal’ın oldu. Önal, Şahan Gökbakar’ın eski sevgilisi Cem Yılmaz’ın da aldığı Yeşilçam Onur Ödülleri’ni “teneke”ye benzetmesine gönderme yaptı. Şarkıcı, “Türk sinemasının emektar oyuncularını senede bir iki kere salonlara doldurup ellerine onur ödülü diye birer teneke tutuşturacağınıza telif haklarını almalarını sağlayın” diyen Gökbakar’a karşılık ““Aldığım bu ödül normalde bir teneke parçası ama benim için anlamı çok büyük, binlerce öğrenci tarafından seçilmek çok onur verici” diye konuştu.

KENAN İZDİHAMI

“Yılın En Başarılı Oyuncusu” ödülüne layık görülen Kenan İmirzalıoğlu salona girdiği anda ise yer yerinden oynadı. Öğrenciler dakikalarca oyuncuyu ayakta alkışladı. İmirzalıoğlu’nun yarattığı izdiham nedeniyle ödül törenine 10 dakika ara verilmek zorunda kalındı. Öğrencileri selamladıktan sonra sahneye çıkan oyuncuya ödülünü “Karadayı” dizisindeki rol arkadaşı Melike İpek Yalova’nın öğretim üyesi olan babası Yüksel Yalova takdim etti. Tören sonrası soruları yanıtlayan oyuncu, “Karadayı” dizisinin final yapması ile ilgili “Bir dizinin final yapması mezuniyet gibidir. Hem sevinirsiniz hem de o ekipten ayrıldığınız için üzülürsünüz. Birçok arkadaşla ‘Ezel’den beri beraberiz ve onlardan ayrılmaz üzücü olacak” açıklamasını yaptı.

İşte“En İyi”ler

Onur ödülleri: Nevra Serezli, Erol Evgin, Sezai Aydın, Osman Sınav, Civan Canova

Komedi dizisi: Kardeş Payı

Gazete: Hürriyet

Haber kanalı: TGRT Haber

Kadın spiker: Nazlı Çelik Bilgili

Erkek spiker: Fatih Portakal

Köşe yazarı: Ertuğrul Özkök

Kadın oyuncu: Nurgül Yeşilçay

Erkek oyuncu: Kenan İmirzalıoğlu

Popüler şarkıcı: Ayse Hatun Önal

Sanatçı: Hadise

Film: Mucize

Haber sitesi: Hürriyet.com.tr

Dizi: Paramparça

Haber programı: Şirin Payzın ile Ne Oluyor

Yarışma programı: Ben Bilmem Eşim Bilir

Tartışma programı: Abbas Güçlü ile Genç Bakış

KAYNAK : hürriyet.com.tr

Yorum Yaz


.