Arapların yeni gözdesi ‘Kayıp’

Pazartesi, Ocak 6, 2014, 22:11
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

ORTADOĞU’nun en fazla izlenen kanalı MBC, Kanal D’nin beğenilen dizisi Kayıp’ın başrol oyuncuları Mete Horozoğlu ve Aslı Enver ile geniş röportaj yaptı.
Türk dizilerinin büyük ilgi gördüğü uydu aracılığı ile oldukça geniş bir alanda yayın yapan MBC grubunda yer alan MBC4 kanalında yayınlanan Liana Dahdouh’un İstanbul’da hazırlayıp sunduğu ‘Ekstra Turki’ programı bu hafta ‘Kayıp’ dizisine ayrıldı. Halen MBC kanalında yayınlanan ‘Ala Mar Al Zaman’ isimli Türkiye’de ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde de rol alan Mete Horozoğlu ve Aslı Enver’in başrollerinde oynadığı Kayıp dizisinin setinde röportaj yapıldı. Mete Horozoğlu, Amerika’daki dizilerde sık uygulanan yöntemi ‘Kayıp’ta da uyguladıklarını ve izleyicinin diziye ilişkin tahminlerde bulunmasını sağladıklarını söyledi. Horozoğlu, Ortadoğu’da da ilgi ile izlenen ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisindeki rol arkadaşları ile sürekli görüşmeye devam ettiklerini anlattı.

Sanatçı Aslı Enver de,’Kayıp’ dizisindeki rol arkadaşlarından son derece memnun olduğunu, bundan önce rol aldığı ‘Kavak Yelleri’ ve özellikle çocuk yaşta oynadığı ‘Hayat Bilgisi’ndeki halini dizi tekrarlarını yayınlayan kanallarda görünce yadırgadığını anlattı.

stargazete.com

Yorum Yaz


.