Angelina Jolie’nin yeni kabusu

Çarşamba, Kasım 13, 2013, 0:00
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Kansere yakalanma riski yüksek olduğu için önlem olarak iki göğsünü birden aldıran Angelina Jolie, şimdi de silikon göğüsleri yüzünden sağlık problemleri yaşıyor.

Çifte mastektomi (iki göğsün birden alınması) ameliyatının ardından fazla beklemeden göğüs implantlarına sahip olan Jolie, enfeksiyon tehlikesiyle karşı karşıya. Üstelik silikon göğüsleri yüzünden boyun ve sırt ağrıları da çekiyor.

Star dergisinin iddiasına göre, Angelina Jolie, silikon göğüslere sahip olma konusunda doktorların önerisini dinlemediği için pişmanlık duyuyor. Derginin haberine göre doktorları Jolie’ye, çifte mastektominin ardından yapay göğüslere sahip olmak için yaklaşık 6 ay beklemesini önerdi. Ancak, ünlü yıldız bu öneriyi dikkate almayıp estetik operasyon geçirdi.

Önceleri silikon göğüsleri yüzünden sorun yaşamayan Jolie daha sonra sırt ve boyun ağrılarından yakınmaya başladı. Silikon göğüslerin enfeksiyon kapma tehlikesi de belirince ünlü yıldız için bir başka kabus belirmiş oldu. Bu konunun basının gündemine gelmesini çok istemeyen Jolie’nin, doktorlarıyla irtibat halinde olduğu ve izlenecek yolun belirlenmesi için onlardan gelecek önerileri beklediği konuşuluyor.

SABAH

Yorum Yaz


.