Ağlayarak boşandı!

Çarşamba, Aralık 7, 2016, 20:33
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in iki yıllık evliliği dün görülen duruşmayla resmen sona erdi. Çift, anlaşmalı olarak boşandı. Gülben Ergen ilk olarak Çelik soyadını sosyal medya hesaplarından sildi.

Küçükçekmece 2. Aile Mahkemesi’ne Gülben Ergen ile Erhan Çelik avukatlarıyla birlikte sabah erkenden geldi. Yarım saat süren duruşmada hâkim, taraflara boşanma konusunda ısrarlı olup olmadıklarını sordu.

Ergen ile Çelik, boşanma konusunda anlaştıklarını ve herhangi bir maddi-manevi tazminat, nafaka ve mal rejimine dayalı alacak taleplerinin olmadığını bildirdi. Ergen “Boşanmak istiyorum” derken, Çelik de “Ben de boşanmak istiyorum” dedi. Hâkim, tarafların anlaşmalı olarak boşanmalarına karar verdi.

Gülben Ergen, duruşmanın ardından “Karşılıklı oturup konuşmuş, ayrılmaya karar vermiştik. Duruşmaya ikimiz de gittik. Anlaşmalı olarak ve sessizce bitirdik. Bizim için güzel bitti” dedi.

AĞLAYARAK ÇIKTI

Gülben Ergen 5 dakika süren duruşmadan gözyaşları içinde çıktı. Erhan Çelik ise sakindi. Ergen Instagram’daki Çelik soyadını da sildi.

İlk eşi Mustafa Erdoğan’dan 3 oğlu olan Ergen, Erhan Çelik ile evlendiği gün “Soyadın artık soyadım: Çelik” diye yazmıştı.

KAYNAK : f5haber.com

Yorum Yaz


.