Acun Ilıcalı çocukları mutlu etti

Çarşamba, Ekim 26, 2016, 19:55
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Acun Ilıcalı, Irak sınır noktasında bulunan Günyüzü köyüne çocuklar için Survivor parkuru kurdurdu.

Geçtiğimiz aylarda İhlas Haber Ajansı tarafından yapılan ‘Irak sınırında Survivor köyü’ haberi üzerine çocukların çağrısına kayıtsız kalmayan Acun Ilıcalı, sözünü tutarak Beytüşşebap ilçesine bağlı Günyüzü köyüne gerçek bir parkur kurdu.

SINIRDAKİ SURViVOR MUTLULUĞU

Survıvor yarışmasından esinlenen bir grup çocuk kendi imkanlarıyla yapmış oldukları parkurla tüm Türkiye’ye seslerini duyurarak yapımcı Acun Ilıcalı’ya çağrıda bulunmuş ve bir parkur istemişlerdi.

Çocukların bu çağrısına sosyal medya hesabından yanıt veren Acun Ilıcalı Twitter hesabından çocuklara destek olacağını ve gerçek bir parkur kuracağını yazmıştı.

Beytüşşebap ilçesine bağlı Günyüzü köyüne kurulan Survıvor parkuru çocukları mutlu etti.

”RÜYAMDA ACUN AĞABEYİN YANINDAYIM”

Köyde yaşayan çocuklar yapımcı Acun Ilıcalı ve ekibine teşekkür ederek, Ilıcalı’yı karşılarında görmeyi hayal ettiklerini söyledi.

Doğan Ediş ve Rabia Roza Ediş, yapılan parkur hakkında düşüncelerini dile getirirken sevinçlerini gizleyemedi. ”Gerçek parkurun yapılacağını, bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim, çok mutluyum. Ev ev dolaşarak arkadaşlarımı toplayıp doyasıya gerçek parkurda eğleneceğiz. Bize bu güzel anı yaşatan Acun ağabeye ve ekibine çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum. Neredeyse her gün rüyamda Acun ağabeyin yanındaydım.” dedi.

‘TEK HAYALİM ACUN ILICALI’YA SARILMAK”

Rabi Roza Ediş ise çok mutlu olduğunu, tek hayalinin Acun Ilıcalı’ya sarılmak olduğunu söyledi. Ediş, ”Çok mutluyum ne diyeceğimi bilemiyorum. Acun ağabeye çok teşekkür ederim. Köyün tam ortasına kuruldu parkurumuz. Bütün arkadaşlarımla burada doyasıya eğleneceğiz. Bize kırtasiye malzemeleri dağıtıldı. Keşke Acun ağabey bizi ‘O Ses Türkiye’ yarışmasına davet etse. Biz de orada Acun ağabeyi canlı canlı görmüş oluruz” diye konuştu.

KAYNAK : ensonhaber.com

Yorum Yaz


.