Acun Ilıcalı Alex’i getiriyor !! Flaş Transfer

Pazar, Kasım 24, 2013, 23:57
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

TV8 kanalını satın alarak adından bir kez daha söz ettiren  Acun Ilıcalı bu kez gözünü Eski Fenerbahçe’nin Brezil’yalı yıldızı Alex De Souza’ya dikti. İşte bomba transferin ayrıntı ve detayı.

TV8 kanalını satın alarak adından bir kez daha söz ettiren Acun Acun Ilıcalı bu kez gözünü Eski Fenerbahçe’nin Brezil’yalı yıldızı Alex De Souza’ya dikti. İşte bomba transferin ayrıntı ve detayı.

Medya’da son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeyi başaran Acun Ilıcal TV8 kanalını satın aldı ve hız kaybetmeden transferlere başlıyor. Bu kez adından bahsedilen isim ise Eski Fener’li yıldız Alex De Souza.

Bundan on yedi yıl önce muhabir olarak adım attığı medyada kanal sahipliğine yükselen Acun Ilıcalı, transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor. TV8’i satın alan Ilıcalı, gözünü Fenerbahçe’nin 10 numaralı kaptanına dikti. Acun Ilıcalı’nın transfer listesinde 2004-2012 yılları arasında sarı-lacivertli formayı giren Alex De Souza var. Kısa bir süre önce Hülya Avşar’a şov programı teklifinde bulunan Ilıcalı, bir yıldır ülkesi Brezilya’da Coritiba takımının formasını giyen Alex’in peşine düştü. Eski muhabir yeni medya patronunun Brezilyalı oyun kurucuya spor programı yaptırmak istediği konuşuluyor.

Bu arada Alex’in tercümanı Samet Güzel’inde adı geçiyor yeni transferler listesinde..

Kaynak: stargazete.com

Yorum Yaz


.