90. Oscar kırmızı halısının en şık ve en rüküş isimleri

Salı, Mart 6, 2018, 21:05
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Bu yıl 90’ıncısı düzenlenen Oscar Ödül Töreni yine dünyaca ünlü yıldızların gövde gösterisine sahne oldu. Defile havasında geçen kırmızı halı seremonisinin şıklarını ve rüküşlerini HT Magazin moda editörü Esra Çoruh seçti.

Sinema dünyasının en büyük ödülü olan Oscar töreninde yine gözlerimiz kırmızı halıya kilitlendi. Hollywood yıldızlarının tercihleri göz kamaştırırken canlı vurucu renkler ve payet işlemeli gece kıyafetleri dikkat çekti. İşte kırmızı halının yıldızları…

JENNIFER GÖZ KAMAŞTIRDI

Kırmızı halıda parlamayı seçen yıldızlardandı Jennifer Lawrence. Straples sade kesimli Dior elbisesiyle göz kamaştırdı.

Puan: 10/10

KUSURSUZ GAL

Gal Gadot, ince askılı parıltılı Givenchy imzası taşıyan gece elbisesi içinde kusursuz ve göz kamaştırıcıydı. Sade elbisenin etek detayları da kırmızı halıda gözleri üzerine çekmeyi başardı.

Puan: 10/10

EMMA STONE KURALLARI YIKTI

Kırmızı halıda uzun elbise giyilecek diye bir kural yok! Emma Stone, Louis Vuitton imzalı pantolon ceket takımıyla sadeliği ve modernliğiyle beğenimizi kazandı.

Puan: 9/10

OSCAR SADELİĞİ

Hollywood’da Frances McDormand gibisini bulmak zor. Sadeliğin de göz kamaştırıcı olduğunu kanıtladı, ‘En İyi Kadın Oyuncu’ Oscar’ının sahibi oyuncu. Evet, dikkat çekmek için ne makyaja, ne de dekolteye ihtiyaç var!

Puan: 10/10

KIDMAN GELENEĞİ

Kırmızı halıda her zaman tam puan alan Nicole Kidman, bu yıl da bizi şaşırtmadı. Kobalt mavisi fiyonk detaylı Armani Prive elbisesiyle göz kamaştırdı.

Puan: 10/10

AMAÇ DİKKAT ÇEKMEK

Atria Couture tasarımı elbisesiyle geceye katılan Blanca Blanco, kırmızı halıda dikkat çekmeyi seviyor. Ama biz seçimini beğenmedik.

Puan: 5/10

HAYEK FAZLA ABARTMIŞ

Gucci elbisesiyle geceye katılan Salma Hayek parıltıyı seçen yıldızlardan. Ama dantel, payet, fırfır bir arada olduğu zaman yakıştırmak zor oluyor.

Puan: 7/10

 

KAYNAK : haberturk.com

Yorum Yaz


.