40 YAŞ POZU

Cumartesi, Kasım 16, 2013, 21:18
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Moda dünyasının ‘eskimeyen’ ikonu Kate Moss, 40’ıncı yaşını çok özel bir biçimde kutlayacak. Moss, 16 ocak’taki 40’ıncı doğum günü şerefine ilk kez Playboy’a da poz verdi.

Ünlü mankenin dergi için verdiğ ipozlardan ilki Daily Mail’in internet sitesi tarafından yayınlandı. Moss’un tavşan kız kostömüyle poz verdiği fotografları Mert Alaş ve Marcus Piggott çekti.

BİR KEDİ YAVRUSU GİBİYDİ

Modern çağların moda ikonu Kate Moss’un henüz 14 yaşındayken kamera karşısına geçtiği ilk profesyonel fotoğrafları Londra’da sergileniyor.

1988’de Moss’un fotoğraflarını çeken David Ross’un 7 yıl önce yeniden ortaya çıkardığı fotoğraflarda Moss, makyajsız ve gencecik yüzüyle görülüyor.

Ross, Moss’un o çekim için stüdyosuna gittiği günü de şöyle anlatıyor: ” Bu genç kadın yalnız başına kapıma geldi. Ona “kayıp mı oldun” diye sordum. Ebeveynlerinin binada bir yerlerde olduğunu ve bu kızın da onları aradığını düşündüm.”

Moss, kendisinin ajansı Sarah Doukas tarafından gönderildiğini söyleyince Ross bir hata olduğunu fark etmiş. “Üzgünüm, bugün senin fotoğraflarını çekemem. Bugün bunu yapmayacağım çünkü yalnız başınasın” demiş.

Moss bir hafta sonra yanında bir erkek arkadaşıyla birlikte David Ross’un stüdyosuna yeniden gitmiş. İlk profesyonel çekimi de gün yapılmış.

Ross en çok Moss’un diğer mankenlere benzemeyen görüntüsünden etkilenmiş.

Kıvrımlı, uzun boylu, iri gözlü mankenlerle kıyaslanınca Moss “küçük bir kedicik” gibi görünmüş Ross’un gözüne.

Kate Moss’un 14 yaşındayken çekilen ilk profesyonel fotoğrafları Londra’daki Lawrence Alkin Galerisi’nde sergileniyor.

ÖNCE ÜSTSÜZ GÜNEŞLENDİ SONRA MAYO GİYDİ

Ünlü manken Kate Moss, Londra’nın serin havasından kaçıp soluğu Jamaika’da aldı.

Kocası Jamie Hince ve kızı Lila Grace ile birlikte kendini Karayipler’in güneşine bırakan Moss, yorulduğu günlerin acısını çıkardı.

Üstsüz güneşlenen Moss, denize girerken ise siyah bir mayo giymeyi tercih etti.

Yakında 40 yaşına girecek olan Kate Moss, kızıyla da eğlenceli saatler geçirdi.

40’INDA KIVRIMLARA SAHİP OLDU

Moda dünyasının ‘sıska’ mankenlerinden Kate Moss 40 yaşına bir kaç ay kala bambaşka bir görünüme sahip oldu.

İspanya’nın Formentera adasında kocası Jamie Hince ve kızı Lila Grace ile tatil yapan Moss yine fotoğrafçıları peşinden koşturdu.

Biri siyah diğeri desenli iki bikiniyle günü geçiren Moss’un özellikle karın ve basen bölgesinden kilo aldığı dikkatlerden kaçmadı.

Moss’un bu kıvrımlı yeni görüntüsü ise eski halinden daha fazla beğeni topladı.

KAYNAK : hürriyet.com.tr

Yorum Yaz


.