2018 gelin saçı modelleri

Cuma, Ekim 13, 2017, 21:49
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Bu sene saçlarda olabildiğince doğal esintiler göreceğiz… Topuzlara tutturulmuş minik çiçekler, abartıdan uzak, sade gelinlik modelleri seçenler için ideal.

Geleneksel gelin topuzları tarih oluyor. Günlük hayatta kullanabileceğiniz topuzlar artık gelinlerin ilk tercihleri arasında.

Spreyle sabitlenmiş olmasına rağmen doğal görüntüsünden çıkmayan topuz modelleri özellikle sırtı açık gelinlik giyecek gelinler için…

Saçlarda akseusar kullanımı antik çağ takılarının izlerini taşıyor. Müchever ve hafif ışıltılı saç aksesuarları sade bir gelinliği renklendirebilir.

Straplez gelinlik giyeceklerin omuzlarını açık bırakması önerilir. Saçları yine olabildiğince doğal bir topuzla toplayıp yüzünüzü ve boynunuzu ön plana çıkarın.

Yarım at kuyruğunu ince beyaz bir kurdele ile taçlandırabilirsiniz. Gelinliğinize romantik bir hava katması için makyajınızda da olabildiğince sade tonlar kullanmalısınız.

Gypso çiçekler buketlerden çıktı ve artık saçlarda! Dağınık bir topuzla gypso çiçekleri birleştirin, makyajınızı olabildiğince sade tutun…

Bombeli saç kesimleri ve hatta küt saçlar için ideal modellerden biri.

İri dalgalı saçlar yine sade gelinlik seçen gelinler için…

Yorum Yaz


.