2017 tırnak şekillerinde bu sene neler moda?

Perşembe, Mart 2, 2017, 18:06
El ve Ayak Bakımı kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

2017 yılında tırnak şekillerinde sakinlik ve doğallık hakimken, desenlerde kübist ve fütürist yaklaşımların, yapay elmas süslemelerin ve alışılmışın dışında french ve glitter uygulamaların moda olduğu belirtiliyor.

Elegan ve kullanışlı tırnak şekilleri
2017’nin trend tırnak şekilleri ile ilgili Doğan, “Tırnaklarda doğal şekillerin bu sene yükselen trend olduğunu görüyoruz. Oval ve orta uzunlukta tırnaklar elagan ve kullanışlı. Üstelik tırnak tasarımcılarının da üzerine şekil çizmesine imkân veriyor. Bu sene elmas kesim tırnakların sivriliği stiletto çehresine kaymadığı sürece kullanılabilir. Ama modern eller ve trend görünüm için, orta uzunlukta ya da kısa, badem ve oval kesim tırnakları tercih etmelisiniz” ifadelerini kullandı.
Minimal kübist, fütüristtik metalik
2016 yılındaki tırnak tasarım trendlerinin 2017’ye farklı şekillerde taşındığını söyleyen Doğan, “Bu yıl da geçen sene olduğu gibi tırnak renginde ojelerin üzerine zıt geometrik desenlerin kullanıldığı kübist tasarımları göreceğiz. Uzay çağına atıfta bulunan gelecekçi yani fütürist ayna/metalik oje renklerini ise 2017’nin gelişiyle birlikte yalnızca gri tonlarda değil, her rengin metale uyarlanmış haliyle, bazen şerit şeklinde, bazen ombre şeklinde, her türlü kombinasyonuyla karşımıza çıkıyor” şeklinde konuştu.
Bu french başka french
Türk kadınlarının trendlerden bağımsız en çok tercih ettiği ‘french’ tırnaklara bu yıl yenilikler katmalarını öneren Doğan, “2017’de rengarenk frenchler, tırnak diplerine doğru dağınık halkalar, yarım ay şeklinde asimetrik renk bloklamalar, klasik frenchin taşlarla süslenmiş versiyonlar, metalik ve asimetrik frenchler moda” diye konuştu.
Sosyal medya fenomeni glitter mı yoksa taşlı kamuflaj tınaklar mı
Sosyal medyada en çok uygulanan glitter tırnakların yılbaşının bitmesiyle popülerliğini yitirdiğini dile getiren Emsal Doğan, “Artık glitterı tırnağın tamamında değil, tırnak etlerinde şerit şeklinde göreceğiz! Yeni moda ise lüksün simgesi swarovski ve yapay elmas taşların onlarla aynı tek renk monokrom ojelerin arasına kamufle olarak kullanımı” diye ekledi.
KAYNAK : star.com.tr
Yorum Yaz


.