2015 İlkbahar-Yaz saç modası

Perşembe, Mayıs 28, 2015, 15:09
Saç Bakımı kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

2015 İlkbahar Yaz sezonunun saç trendleri neler? Saçlarınızı uzatmalı mı, yoksa kestirmeli misiniz? Saç modası bu yaz nasıl şekillenecek…

Saçlarınızı eğer modaya uydurmak istiyorsanız bu sezon kesinlikle uzatmalısınız. Çünkü bu yıl ilkbahar yaz sezonun trendi uzun saçlar. Peki, hangi saç modelleri trend gelin hemen göz atalım…

At kuyruğu – 2015 İlkbahar Yaz sezonunda at kuyruğu modelleri oldukça moda. İster tepeden isterseniz de boyun hizasından olanları tercih edebilirsiniz.

Bohem dalgalar – Abartılı lüleler yerine doğal duran hafif dalgalı saç modellerini bu yaz tercih edebilirsiniz.

İri bukleler – Saçlarınızdaki dalgalar daha belirgin olsun istiyorsanız bu senenin modası olan iri bukleleri tercih edebilirsiniz. Ama sakın unutmayın; yapacağız bukleler kesinlikle abartıdan uzak ve doğal olmalı.

Islak saçlar – Islak görünümlü saçlar özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi. Hem serin tutan hem de fresh bir görüntü kazandıran bu modeli de saç modelleri listenize ekleyin deriz.

Saç örgüsü – Saç örgüsü her zaman kullanabileceğiniz alternatif bir saç modeli. İster günlük isterseniz de bir partiye giderken kullanabileceğiniz saç örgüsünü salaş ya da daha derli toplu yaparak kullanabilirsiniz. Tercih sizin!..

Topuz – Abartıdan uzak ve saç örgüsünün de yer aldığı topuzlar bu sezon çok moda. Mutlaka denemelisiniz…

KAYNAK : yumurtaliekmek.com

Yorum Yaz


.